Як здійснювати дзвінки за допомогою Skype


Що таке Skype (Скайп)? Скайп - це безкоштовна програма, за допомогою якої Ви можете здійснювати дешеві дзвінки по всьому світу. Мій син зараз перебуває в Німеччині. Ми можемо з ним спілкуватися, телефонуючи зі Скайпу на Скайп безкоштовно! Більше того я можу дзвонити на будь-які стаціонарні телефони по всій Європі всього за 5,99 євро на місяць! А дзвінки зі Скайпу на Скайп абсолютно безкоштовні! Чим більше Ваших друзів користуються Скайпом, тим він корисніший, оскільки за допомогою Скайпу Ви можете здійснювати відеодзвінки, вести листування та конференції відразу з декількома людьми. Що потрібно щоб почати користуватися Скайпом?

1.


Для початку придбайте гарнітуру. Гарнітури бувають різних типів і коштують по-різному. Свою гарнітуру я купив в комп'ютерному магазині за 300 рублів. У неї гарний чистий звук і вона зручно сидить на голові.

2.


Потім зайдіть на сайт Скайпу (skype.com), скачайте і встановіть програму. Це не займе багато часу. При першому запуску, зареєструйте собі обліковий запис.

3.

Виберіть відповідний для Вас тарифний план. Вони можуть бути як з похвилинною оплатою, так і з абонентською місячною платою. Головне пам'ятайте, дзвінки зі Скайпу на Скайп безкоштовні, а зі Скайпу на звичайний телефон - платні. Ціни на дзвінки Ви можете подивитися на сайті Скайпу.

4.

Як тільки Ви придбали тарифний план, Ви можете починати спілкуватися з усім світом! Більше того, Ви можете придбати постійний телефонний номер для свого облікового запису в Скайпі. За цим номером Вам зможуть телефонувати абоненти з міських і мобільних телефонів.{/LikeAndRead}