Як створити MP3 компакт диск


Для різних цілей, наприклад, для створення збірки музики, файли формату MP3 можна записати на компакт диски.

Як правило, вся музика, яку ви слухаєте на комп'ютері або на MP3 плеєрі, зберігається в форматі MP3. Таку музику можна без праці записати на компакт диск і насолоджуватися її прослуховуванням у машині, вдома (на домашній стерео системі), та й взагалі в будь-якому іншому місці, де є CD програвачі. Ви можете записати на компакт диск добірку музики, який вашій душі завгодно, створюючи музичні збірки для подорожей, вечірок, весільних церемоній або будь-яких інших цілей. Але перш ніж приступити до записування компакт диска, упевніться, що на нього можна записати всю обрану музику.

RealPlayer

1.


Вставте в дисковод чистий компакт диск.

2.


Відкрийте RealPlayer.

3.

Клацнете по кнопці «Моя бібліотека», яка розташована вгорі вікна програми.

4.

Виберіть пункт «Плейлисти" в лівій колонці меню, і потім пункт "Новий плейлист», розташований внизу лівої колонки меню. Назвіть ваш плейлист і натисніть «Так». Аналогічним чином зробите, якщо по гарячих слідах програма запропонувати вам додати відеокліпи в плейлист.
{LikeAndRead}

5.

Виберіть MP3 файли, які хочете записати на компакт диск. Щоб вибрати кілька файлів, клікніть один раз за першою MP3 файлу з вашого списку для запису, затисніть клавішу «Ctrl» і виділяйте стільки файлів, скільки вам потрібно. Виділивши потрібні пісні, відпустіть клавішу «Ctrl». Натисніть «Додати до списку відтворення», і ваші пісні перекочують в створений вами плейлист.
Міняйте чергу відтворення файлів, як вам заманеться. Загальний час відтворення ваших пісень можна дізнатися у правому нижньому куті вікна програми. Не забувайте, що цей час не повинно перевищувати допустимий обсяг запису на компакт диску у хвилинах.

6.

Виберіть пункт «CD / DVD" в лівій колонці меню RealPlayer'а.

7.

Виберіть пункт «Запис компакт диска», який ви знайдете в лівій колонці вікна RealPlayer'а.

8.

Натисніть мишкою на пункт "Додати треки з бібліотеки» все в цій же лівій колонці меню. У списку, подвійним клацанням виберете пункт «Плейлисти», в якому ви знайдете створений раніше плейлист, саме його вам і потрібно вибрати, якшо подвійним клацанням миші.

9.

Клацніть по першому треку плейлиста, затисніть клавішу «Shift» і виберіть останній трек списку.

10.


Виберіть кнопку «Додати виділені файли на диск», розташовану під списком пісень.

11.


Виберіть кнопку "Запис компакт диска" в лівій колонці меню і програма приступить до запису вашого музичного диска.

Windows Media Player

1.

Вставте в дисковод чистий компакт диск.

2.

Запустіть програму Windows Media Player.

3.

Кликнете за пунктом «Запис» в Windows Media Player, і вашому погляду постане список опції. Виберіть опцію "Запис звукового компакт диска». Натисніть кнопку "Запис". Те, що ви побачите в правій частині вікна програми, називається «Список записи».

4.

Перетягніть мишею потрібні вам для диска пісні в «Список записи». Додавайте до цього списку стільки файлів, скільки влізе на ваш компакт диск. Змінюйте чергу відтворення пісень, шляхом переміщення їх за списком, поки не складете кращу для вас комбінацію пісень.
{LikeAndRead}

5.

Натисніть кнопку «Почати запис», яка розташована в самому низу списку записи і ваш музичний компас диск буде готовий через кілька хвилин.

iTunes

1.

Вставте порожній компакт диск у дисковод комп'ютера.

2.

Запустіть програму iTunes.

3.

Виберіть меню «Файл» і клацніть по пункту «Створити новий плейлист». Обов'язково назвіть свій плейлист.

4.

Виберіть пункт «Музика», який входить до списку «Бібліотеки» і знаходиться вгорі лівої колонки вікна iTunes. Визначтеся з MP3 піснями, які ви хочете записати на диск. Виділяйте пісню і, перетягнувши її на вікно програми iTunes, скидайте прямо на назву створеного вами плейлиста в лівій колоні меню iTunes. Виконайте подібну операцію з кожною піснею, яка повинна виявитися у вашому музичному збірнику.
{LikeAndRead}

5.

Відкрийте ваш плейлист, якшо по ньому мишкою. Міняйте чергу відтворення в будь-якому порядку, шляхом все того ж горезвісного перетягування, але вже в рамках вашого плейлиста. Виберіть пункт «Запис диска» внизу вікна iTunes. Переконайтеся, що на спливаючому меню обрана «Запис звукового компакт диска" та натисніть кнопку "Запис". Через пару хвилин ви стане володарем власного музичної збірки.
{/LikeAndRead}