Як створити PDF-документ


Вам не знадобиться програма Adobe Acrobat, щоб створити PDF-файл (тобто, файл у форматі «Portable Documnet Format»), яким ви зможете поділитися з іншими або читати самостійно. Безкоштовні або дешеві PDF-конвертери дозволять вам створювати PDF-файли з будь-якої програми з функцією друку документа. Деякі програми, наприклад, останні версії Microsoft Office мають вбудований PDF-конвертер.

1.


Завантажте та встановіть безкоштовний PDF-конвертер. Такі програми, як PrimoPDF, CutePDF і PDF995 - прості у використанні і безкоштовні PDF-конвертери.

2.


Створіть у програмі Word або в якому-небудь іншому текстовому редакторі за вашим вибором документ, який ви хотіли б конвертувати в PDF-файл. Залиште документ у тому стані, в якому він повинен відображатися у PDF-файлі.

3.

Виберіть «Print» («Друк») з меню «File» («Файл») вгорі екрану програми.

4.

Натисніть на випадає стрілку поруч із принтером, обраним у вас за замовчуванням у вікні вибору принтера.
{LikeAndRead}

5.

Прокрутіть список доступних принтерів і знайдіть принтер, названий «PDF converter» («PDF-конвертер»). Клацніть по конвертеру. Його назва з'явиться у назві принтера, на якому ви будете друкувати ваш документ.

6.

Натисніть «OK» внизу екрану. З'явиться спливаюче вікно PDF-конвертера, в якому пропонується задати ім'я PDF-файлу та папку, в яку ви хочете його зберегти. Заповніть ці 2 текстових поля і натисніть "OK".

7.

Зайдіть в папку, де ви зберегли ваш PDF-файл. Клацніть по файлу 2 рази, щоб відкрити його в програмі Adobe Reader. Переконайтеся, що файл виглядає так, як вам потрібно. Якщо потрібно внести зміни, зробіть їх у програмі, яку ви використовували, щоб створити файл і повторіть друк і конвертація.
{/LikeAndRead}