Як створити завантажувальний диск за допомогою програми Nero


Якщо ви не можете запустити операційну систему на комп'ютері, наявність завантажувального диска дозволить вам налагодити операційну систему, замінити пошкоджені файли і виконати інші необхідні дії, щоб знову повернути комп'ютер до роботи. Програма Nero містить вбудовану функцію створення і запису завантажувальних дисків. Врахуйте, що в якості завантажувальних ви можете використовувати інсталяційні диски з ОС Windows XP і пізніших версій, а також що корпорація Microsoft припинила створення завантажувальних дисків для новітніх файлових систем, заснованих на NTFS, які використовуються для Windows Vista і Windows 7.

1.


Вставте чистий CD або DVD диск. Закрийте вікно автозапуску, якщо воно з'явиться.

2.


Завантажте чи витягніть файли, які хочете використовувати при створенні завантажувального диска. У вас повинен бути файл образу диска або логічний диск, на якому містяться файли завантажувального диска.

3.

Запустіть програму Nero Burning ROM. Виберіть функцію «Новий» і потім виберіть формат диска, DVD або CD, залежно від вставленого диска. Виберіть пишучий привід, на якому проводитиметься запис.

4.

Якщо хочете записати завантажувальний диск, у таблиці «Завантаження» виберіть пункт «Образ файлу». Натисніть "Відкрити" і знайдіть файл образу диска, клацніть на ньому двічі. Або оберіть "Завантажувальний логічний диск», якщо будете записувати файли з логічного диска, наприклад, сектора жорсткого диска. Виберіть привід.
{LikeAndRead}

5.

Натисніть «Новий». Додайте до вмісту будь-які додаткові файли, які ви хочете включити і натисніть кнопку «Пропалення».
{/LikeAndRead}