Як створити рамку в програмі Photoshop


Інструкція нижче підходить для використання версії Photoshop CS3.

Це простий спосіб обрамлення фотографії, малюнка чи іншого графічного образу круглої, овальної, квадратної або прямокутної рамкою. Незважаючи на те, що пункти інструкції досить зрозумілі, краще ознайомитися з програмою Photoshop до початку роботи в ній.

1.


Відкрийте в програмі Photoshop фотографію, малюнок або інший графічний об'єкт.

2.


На вкладці «Палітра» натисніть значок «Нова Вкладка» внизу палітри. Перенесення рамки (круглої, квадратної) на нову вкладку полегшує роботу.

3.

У палітрі «Елементи Photoshop» натисніть на інструмент «Виділення еліпсом» (для кола або овалу) або інструмент «Виділення прямокутником» (для прямокутника або квадрата).

4.

Перетягніть зображення у вікно документа для створення бажаної форми. Підказка: для збереження форми (коло, квадрат) потримайте Shift під час перетягування зображення.
{LikeAndRead}

5.

Виберіть опцію «Редагувати» (вгорі документа), перейдіть в меню до розділу «Кордони» та натисніть на нього.

6.

З'явиться діалогове вікно. Задайте значення ширини. У прикладі вище ширина межі рамки становить 15 пікселів.

7.

Відразу під заданим значенням ширини клацніть два рази по кольоровому квадратику, який відправить Вас у Adobe Color Picker. У прикладі вище номер кольору - 770а2с (темно-червоний, або бордовий). Після того, як ви вибрали колір, натисніть "ОК". Лінія рамки чертится згідно налаштуванням і вибраному кольору.

8.

Визначте місце розташування кордонів (по відношенню до виділення), вибравши опцію «Всередині», «У центрі» або «Зовні». Натисніть «ОК».

9.

Для відміни виділення утримуйте клавіші Ctrl і «D».

10.

Для збереження документа в меню "Файл" виберіть "Зберегти як". Виберіть формат для збереження файлу (PSD для Photoshop, JPEG або інший).

11.

Для редагування рамки виберіть інструмент «Виділення» і перетягніть зображення для створення бажаної форми. Потім натисніть в меню опцію «Редагувати» і повторіть кроки 5 - 10.
{/LikeAndRead}