Як створити резервну копію системи


Незважаючи на всі вжиті нами заходи, віруси та інші шкідливі програми просочуються на наш комп'ютер. І в підсумку, рано чи пізно ви зіткнетеся з яким-небудь збоєм системи. Тільки ті люди, які вже одного разу зіткнулися з помилками файлової системи, викликаними вірусами, знають, який жах охоплює тебе, коли багаторічну працю летить до чортів, коли дорогі вам фотографії або важливі документи губляться назавжди.

1.


Навіть якщо у вас справ безліч, завжди створюйте резервну копію системи і робіть це якомога частіше. Якщо вам пощастило, і фахівець сервісного центру взявся за ваш випадок, то навіть, виклавши йому кілька тисяч рублів за роботу, ви можете все одно втратити частину даних, які вже не підлягають поверненню з «того світу». Не сподівайтеся на російський "авось пронесе» і регулярно робіть резервну копію системи!

3.


Для створення резервних копій найкраще використовувати зовнішній жорсткий диск. У комп'ютерних магазинах прилавки ломляться від різноманітних за обсягом, по функціях і по дизайну зовнішніх жорстких дисків. Також можна зберігати резервну копію системи настільного ПК на ноутбуці, або, врешті-решт, заведіть собі звичку копіювати важливі файли на компакт диски. Ще краще використовувати для цих цілей DVD диски. Обсяг двошарових DVD дисків становить 8,5 гігабайт, в той час як на одношаровий DVD влізе тільки 4,7 гігабайта інформації. Записуйте резервні копії, куди тільки можна: на флешки, на дискети, на інші комп'ютери. Також в інтернеті існують сайти, які люб'язно надають вам свої сервера, для того, щоб ви в будь-який час залили туди резервну копію системи.

3.

Якщо ви заробляєте гроші за допомогою комп'ютера, ви повинні регулярно створювати резервні копії. Навіть одного разу на тиждень буде достатньо, щоб більш-менш убезпечити себе від непоправної втрати даних. Робити копію всього раз на пару місяців - значить підвернути ризику свою роботу. Просто дайте собі відповідь на питання: скільки важливих даних я обробляю в день, на тиждень, на місяць? І, тоді, ви визначитеся, як часто вам потрібно робити резервні копії.

4.

Програма «Migo» може зрівнятися за ефективність з такими визнаними лідерами відновлення даних як: «Acronis», «NovaStor», «Roxio», «Genie». Полазити по інтернету і знайдіть найбільш зручну для вас програму, відновлює дані.
{LikeAndRead}

5.

Не треба бути семи п'ядей у чолі, щоб навчитися створювати резервні копії. Навіть якщо зараз ви вважаєте, що на вашому комп'ютері немає нічого важливого, то згодом, втративши все, ви зрозумієте, як чертовски ви помилялися. Тому, робіть резервні копії системи якомога частіше. Можете вже починати ...
{/LikeAndRead}