Як створити флаєр


Флаєри застосовуються в рекламі, для того, щоб повідомити про ту чи іншу подію або в якості допоміжного засобу при пошуку зниклих людей або тварин. Флаєри - дешевий спосіб заявити про свої товари і послуги. Ми стикаємося з флаєрами по дорозі на роботу, на дошках оголошень і в кожному магазині. Якщо у вас є що сказати або продати, навчитеся створювати флаєри, які допоможуть вам заявити про себе.

1.


Продумайте стиль свого флаєра. Ви можете зробити це в програмі Microsoft Word або в будь-якому іншому текстовому редакторі. Відкрийте новий документ. Вам потрібен буде формат A4. Для початку напишіть свій текст. Поекспериментуйте з форматом і розміром шрифту. Використовуйте, принаймні, 48-й шрифт, щоб флаєр добре читався з відстані. Вирівняйте текст - так він буде виглядати більш акуратно.

2.


Додайте ілюстрацію - це легко зробити в будь-якому процесорі. Клацніть на вкладці "Вставка", виберіть ілюстрацію, яку хочете використовувати і вставте її в флаєр. Ілюстрація приверне до вашого тексту увагу, тому оберіть відповідний за змістом і кидається в очі малюнок. Тим не менш, все добре в міру, не перестарайтеся, інакше флаєр буде виглядати дуже нав'язливо.

3.

Намалюйте рамку, але нічого надто химерного і видатного. Звичайні рамки, можливо з маленьким малюнком у кутку зроблять флаєр більш яскравим і незабутнім.

4.

Надрукуйте флаєри на кольоровому папері. Кольоровий папір краще кидається в очі. Виберіть колір, який не утруднить читання. Якщо ви зробили фон темним, надайте шрифту колір світлішою. Якщо вам потрібно надрукувати побільше флаєрів, краще зробити це на професійному принтері. До того ж, таким чином ви збережете фарбу на своєму принтері.
{/LikeAndRead}