Як зберегти комп'ютер від вірусів безкоштовно


Навіщо платити за дороге антивірусне програмне забезпечення (з щорічною платою за оновлення), коли Ви можете досягти тих же результатів скоєно безкоштовно.

Мінімальна комбінація завантажень безкоштовного програмного забезпечення допоможе Вам захистити Ваш комп'ютер і зберігати його в чистоті (з регулярним очищенням програмного забезпечення). Ви зможете без проблем підтримувати Вашу систему вільною від вірусів.

Все безкоштовне програмне забезпечення можна буде знайти в інтернеті. Вони не містять реклами або програм-шпигунів. Я рекомендую їх, бо сам використовую і вони працюють.

1.


Дізнайтеся у свого провайдера, чи пропонує він безкоштовне програмне забезпечення від вірусів. Великі постачальники інтернет-послуг, пов'язані з кабельної або телефонною компанією, надають таку послугу безкоштовно.

Замітка: Зареєструватися онлайн на сайті Вашого провайдера. Після заповнення інформації Вашого аккаунта, Ви зможете вільно завантажити інсталятор антивіруса. Програма-інсталятор допоможе Вам встановити його на комп'ютер. Після цього, одного разу активізований, він контролюватиме Ваше підключення до інтернету безкоштовно.

2.


Увімкніть брандмаузер. Для системи Windows створили захист, яка насправді є першою лінією оборони проти несанкціонованого використання Вашого комп'ютера. на більшості версій Windows треба просто пройти в Панель управління і натиснути на брандмаузер. Переконайтеся, що програма активна.

3.

Увімкніть свій Pop-Up блокатор. Два найпопулярніших браузера: Internet Explorer і Mozilla Firefox поставляються з автоматичними Pop-Up блокаторами, які блокують спливаючі вікна при відвідуванні сайту. Просто пройдіть в меню браузера і в вгорі екрану зайдіть в налаштування pop-up в Інструментах / Опціях.

Увага! Якщо невідоме спливаюче вікно з'явилося на Вашому екрані, закрийте його, натиснувши на червоний хрестик у верхньому правому куті (не натискайте на кнопку ОК). Деякі спливаючі вікна, створені з поганими намірами, чи не будуть закриватися самі по собі, а негайно замінити іншим, переадресовують на інший сайт або заблокують сторінку браузера (можливо, завантажуючи програму-шпигуна). Якщо Ви підозрюєте, що це саме так, негайно вимкніть інтернет, закрийте браузер і запустіть антивірус для перевірки.

4.

Запускайте Spybot - Search & Destroy і Malwarebytes 'Anti-Malware раз на тиждень. Це дві найефективніші безкоштовні програми для пошуку програм-шпигунів. Обидві видаляють всі типи "шпигунів" і cookies з Вашої системи. Крім того, Spybot надає Tea Timer, який стежить за змінами в реальному часі і попереджає (наприклад, про зміни реєстрації).

Примітка: використовуючи обидві програми, я запускаю оновлення і сканую комп'ютер один раз на тиждень або після важкого періоду.
{LikeAndRead}

5.

Запускайте CCleaner разів на день, щоб тримати Вашу систему чистою. Це швидка зручна утиліта, яка видаляє з Вашої системи невикористовувані файли. Це файли, які автоматично завантажуються на Ваш жорсткий диск після відвідування кожного сайту. Усуваючи ці файли, утиліта оптимізує Вашу систему, дозволяючи їй працювати швидше і звільняє дисковий простір. Це можна порівняти зі щоденною прибиранням непотрібного мотлоху, що накопичується у Вашому комп'ютері.

Примітка: Я запускаю CCleaner разів на день і перевіряю поновлення раз на тиждень. Також я використовую вбудовану очищення системного реєстру раз на тиждень, щоб почистити реєстр.

6.

Остерігайте файлових додатків. НІКОЛИ не натискайте на файлове додаток в електронній грунті або миттєвому повідомленні, що прийшло від невідомого відправника. Це найбільш поширений спосіб завантажити вірус. Ви повинні відразу ж видалити електронний лист. І переконайтеся, що Ваше комунікаційне програмне забезпечення не встановило його автоматично, коли Ви відкрили лист або повідомлення.

7.

Вимикайте модем, якщо не збираєтеся використовувати зв'язок на протязі тривалого періоду. У більшості зовнішніх модемів, що поставляються Вашим провайдером, є кнопка, яка від'єднає підключення до інтернету. В іншому випадку, зателефонуйте своєму провайдеру, і дізнайтеся, чи зможуть вони надати Вам такий модем. Якщо це не можливо, відключайте електроживлення модему.

Увага! "Ви залишаєте відкритої парадні двері, коли йдете з дому?" Це саме те, що Ви робите, коли залишаєте свій комп'ютер без нагляду з підключеним інтернетом. Модем - дверний отвір у Ваш комп'ютер і він може бути запрошенням до непроханого вторгнення.

{/LikeAndRead}