Як прибрати вокал із запису пісні


Видалити вокал із запису не так-то просто, тому що голоси і музика є частиною одного й того ж треку або аудіофайлу. Однак, завдяки тому, що голос - це зазвичай середня частина звукового спектру, можна видалити більшу частину вокалу. Для цього вам буде потрібний який-небудь аудіо-редактор, який дозволяє обробляти канали окремо, і дає можливість прибрати частину, яка містить вокал.

1.


Запустіть аудіо редактор і відкрийте в ньому трек, який хочете обробити за допомогою меню «файл» - «відкрити». Якщо, ви відкриєте файл формату WAV (файл з розширенням. Wav) програма розділити звукову доріжку на лівий і правий канали.

2.


Виберіть лівий канал, виділіть його вміст, скопіюйте його і відкрийте в новому вікні редактора. Точно так само зробіть для правого каналу.

3.

Виділіть весь вміст лівого каналу. У меню «редагування» виберіть «інвертувати» - щоб поміняти полярність аудіо треку.

4.

Виділіть весь інвертований трек. Відкрийте пункт меню «еквалайзер» і виберіть «параметричний». Підніміть повзунок для 200 Гц або введіть «200» для чисельного значення функції. Це створить низькочастотну «полицю» на каналі.
{LikeAndRead}

5.

Використовуючи функцію «Mix» з'єднайте відредаговану копію інвертованого треку з неінвертірованной копією треку. Частини каналу, які перетинаються - середній діапазон будуть врівноважувати один одного і таким чином вокал буде видалено з готової доріжки.

6.

Прослухайте отриманий результат. Якщо він вас не влаштовує, натисніть «undo" і змініть значення параметричного еквалайзера. Потім знову з'єднайте і прослухайте. Потім зробіть те ж саме для правого каналу. Після цього збережіть зведені доріжки як новий файл.
{/LikeAndRead}