Як прибрати подвійне підборіддя за допомогою Photoshop


Photoshop - універсальний інструмент, який використовується при вирішенні різноманітних завдань. Однак найбільш популярне застосування мається на увазі самою назвою програми, а саме, ретушування та відновлення. Найбільш важлива частина ретушування полягає у видаленні або, принаймні, зменшення подвійного підборіддя на фотографії. До появи програми Photoshop, тільки високопрофесійний фотограф був в силах зробити подібне, а тепер будь-який користувач, який встановив Photoshop, може прибрати подвійне підборіддя за пару хвилин.

1.


Відкрийте фотографію в Photoshop. Уважно придивившись, можна помітити, що подвійне підборіддя складається з 3 частин: верхня лінія, це і є сам підборіддя, найбільш виділяється частина, нижні лінії і тіні. Наше завдання полягає в тому, щоб приділити максимум уваги нижнім лініях, тіням і відблисків, оскільки саме вони роблять подвійне підборіддя помітним, і залишити верхню лінію на колишньому місці.

2.


Знайдіть «Штамп» на панелі інструментів. Зайдіть в налаштування панелі інструментів, розташовані зверху, і зменшіть розмір кисті як мінімум до 1/10. Змініть нормальний режим на «Освітлити». Зменшіть розмитість до 15%.

3.

Утримуючи клавішу "Alt", виберіть ділянку, з якої потрібно зробити копію. А тепер потрібно «пройтися» штампом по тінях і затемненим ділянкам в нижній частині подвійного підборіддя. При необхідності, використовуйте «Alt + ліва кнопка миші», щоб зробити копію нової ділянки.

4.

Виберіть інструмент "Штамп", режим «Затемнення». Знову виберіть ділянку для копіювання і видаліть висвітленому частина вище тіні.
{LikeAndRead}

5.

Виберіть інструмент «Штамп», «Нормальний» режим, щоб вирівняти дисбаланс у зображенні - руху вгору-вниз.

6.

Виберіть інструмент "Штамп", режим «Накладення кольору» і скоротіть плавність до 50%. Збільште розмір кисті і трохи затемните ділянку.
{/LikeAndRead}