Як прибрати зморшки в фотошопі


Сумно усвідомлювати, що час не стоїть на місці, і його сліди закарбувалися на вашому обличчі, а точніше на шкірі. При першій появі зморшок на фотографії відразу виникає цілком природне бажання позбутися від них якомога швидше. У минулому вам довелося б вдатися до послуг професіоналів. Зараз, якщо у вас на комп'ютері встановлена програма Photoshop, ви можете зробити це самостійно.

1.


Завантажте фото на комп'ютер. Найзручніше відразу перенести його з цифрового фотоапарата. У випадку якщо у вас є тільки друкований примірник, скористайтеся сканером.

2.


Відкрийте програму Photoshop. У «Меню» виберіть функцію «Файл» і натисніть «Відкрити». У діалоговому вікні, знайдіть завантажену фотографію і відкрийте її.

3.

На панелі інструментів виберіть «Healing Brush». В опціях зверху відрегулюйте товщину кисті таким чином, щоб вона була менше зморшок, які потрібно видалити.

4.

Наведіть курсор миші на область поряд з зморшкою, яку потрібно видалити. Утримуючи клавішу "ALT" на клавіатурі, клацніть лівою кнопкою миші, щоб скопіювати цей елемент.
{LikeAndRead}

5.

За допомогою кисті зафарбуйте зморшку. Повторіть подібну операцію з усіма зморшками.

6.

Збережіть зміни.
{/LikeAndRead}