Як збільшити швидкість скачування торрент-файлів


UTorrent - популярна програма-клієнт протоколу BitTorrent, яка дозволяє користувачам з'єднуватися один з одним і приймати дані, відкриваючи торрент-файли. Швидкість завантаження через такий клієнт протоколу BitTorrent, як uTorrent, може сильно змінюватися в залежності від швидкості вашого Інтернет-з'єднання, завантаженості мережі і параметрів налаштування. Деякі поправки в налаштуваннях до програми і смузі пропускання можуть вплинути на швидкість скачування.

1.


Завантажуйте торрент-файли з достатньою кількістю качають і роздають (так званих сидов і бенкетів). Можливо, найважливішим чинником, що визначає швидкість завантаження за допомогою протоколу BitTorrent, є те, скільки інших користувачів на даний момент скачують і роздають потрібний вам файл. Сіди - користувачі, які вже завантажили даний файл, але не зупиняють скачування, продовжуючи роздачу. Бенкети - користувачі, які в даний час завантажують даний файл і одночасно діляться ним з іншими. Шукайте версії файлу з найбільшою кількістю викачують та роздають.

2.


Відрегулюйте швидкість віддачі (закачування в віддалений комп'ютер). Максимальна швидкість віддачі має більше значення при скачуванні через uTorrent. Якщо швидкість віддачі буде занадто висока, то вона загальмує швидкість вашу скачування, але і якщо вона буде надто низькою, швидкість завантаження також постраждає, тому що програма розроблена так, щоб винагороджувати людей за те, що вони роздають файл. Відкрийте uTorrent, натисніть «Налаштування», водите в пункт "Конфігурація", потім виберіть «Швидкість». Встановіть швидкість під заголовком «Глобальне обмеження швидкості віддачі». Підтвердіть зміни, натиснувши «Застосувати». Ви можете змінювати швидкість віддачі до тих пір, поки не знайдете її оптимальний рівень для себе.

3.

Зробіть виняток для програми uTorrent для вашого файрволу (брандмауера). Відкрийте uTorrent, увійдіть в "Налаштування", потім натисніть "Конфігурація" і виберіть "З'єднання». Переконайтеся, що навпроти рядка «у виключення брандмауера» стоїть галочка.

4.

Усуньте зайву завантаженість мережі через роботу інших, доступних вам комп'ютерів і інших скачувань. Якщо з інших комп'ютерів, підключених до вашої локальної мережі, теж йде скачування, то це вплине на швидкість скачування на вашому комп'ютері. Поставте на паузу або зупиніть інші завантаження, щоб збільшити швидкості потоку.
{LikeAndRead}

5.

Підключіть собі високосортної Інтернет. Ваша швидкість скачування через uTorrent завжди буде обмежена максимальною смугою пропускання, що надається вашим постачальником інтернет-послуг. Якщо ви хочете зараз і надалі мати максимальну швидкість завантаження, змініть інтернет-провайдера на того, який надає більш швидкісний інтернет.
{/LikeAndRead}