як видалити DLL-файли


DLL-файли є важливим елементом виконання функцій операційної системи Windows і мають вирішальне значення для всіх завдань системи. Ці важливі файли знаходяться в папці установки операційної системи на вашому комп'ютері. Папка, в якій знаходяться файли з розширенням. Dll, називається «System 32». У Windows можна видаляти системні DLL-файли в будь-який час.

1.


Увімкніть комп'ютер і переконайтеся, що жорсткий диск підключений правильно, а операційна система функціонує належним чином. Це дозволить уникнути помилок в процесі видалення DLL-файлів. Увійдіть у свій обліковий запис користувача операційної системи і клацніть кнопку "Пуск" в лівому нижньому кутку екрана.

2.


Натисніть піктограму "Мій комп'ютер" і виберіть свій жорсткий диск (за замовчуванням - C).

Відкрийте значок "Мій комп'ютер" в меню "Пуск". Перейдіть на жорсткий диск «C: \». Клацніть папку «Windows» і виберіть папку "System 32». Каталог «System 32» - це місце, де знаходяться DLL-файли Windows. У папці «System 32», розташованої в папці установки Windows, є десятки різних файлів, у тому числі, DLL-файли.

3.

Вибір опції «Видалити» призведе до видалення DLL-файлів з папки «System 32». Клацніть правою кнопкою миші DLL-файли, які хочете видалити, і виберіть "Видалити" у спливаючому меню. Клацніть «Так» у діалоговому вікні із запитом, чи дійсно ви хочете відправити ці DLL-файли в корзину. DLL-файли будуть вилучені з каталогу «System 32».
{/LikeAndRead}