Як видалити Windows Vista


Windows 7 - це операційна система, розроблена компанією Microsoft. Вона вважається наступним етапом розвитку Windows Vista. У Vista є такі корисні додатки, як текстовий процесор і багато інших. Через деякий час ви, можливо, захочете оновити вашу систему. Але повністю видалити операційну систему неможливо. Для того щоб очистити комп'ютер від неї необхідно встановити нову операційну систему.

1.


Перед видаленням Windows Vista виконайте резервне копіювання всіх файлів на CD-диск або зовнішній жорсткий диск. Вам доведеться відформатувати комп'ютер, і вся інформація буде видалена.

2.


Вставте інсталяційний диск нової операційної системи в дисковод. Переконайтеся, що у нової операційної системи є діючий ліцензійний ключ, а інакше програма не може бути встановлена.

3.

Перезавантажте комп'ютер, вимкнувши його, а потім включивши знову. З'явиться спливаюча підказка для форматування комп'ютера. Його необхідно відформатувати, щоб повністю позбутися від Windows Vista. Саме тому необхідно було зберегти всю інформацію.

Натисніть «Пуск», «Мій комп'ютер», правою клавішею мишки клацніть по жорсткому диску, де встановлена Vista, і виберіть «Форматування». Як тільки комп'ютер почне виконувати резервне копіювання, диск з новою операційною системою почне записувати дані поверх Windows Vista. Потім комп'ютер попросить ввести ліцензійний ключ, який йде разом з диском.

4.

Для завершення установки дотримуйтесь інструкцій на екрані. Процес встановлення може зайняти кілька годин.
{LikeAndRead}

5.

Переінсталюйте інші програми, які ви, можливо, захочете використовувати далі, і які не включені в операційну систему.
{/LikeAndRead}