Як видалити заблоковані файли


У певний момент багато файли потрібно буде видалити. Це може бути викликано рядом факторів - від новітньої версії програмного забезпечення до застарілих файлів. Але, який б не була причина, якщо файл більше не потрібен, то він повинен бути вилучений, щоб не займати цінне місце на жорсткому диску. Але іноді файли блокуються і їх не можна видалити. Але не варто хвилюватися. Існують способи, як можна розблокувати і видалити ці файли.

1.


Скачайте програму Unlocker. Для цього вам потрібно перейти на сайті цієї програми вибрати версію Unlocker 1.8.7. Щоб зберегти файл, натисніть відповідну кнопку, коли з'явиться вікно підтвердження.

2.


Клацніть 2 рази по викачаного файлу. Це можна зробити як в спливающем вікні завантажень, так і на робочому столі. Натисніть "OK", потім натисніть "Запустити", якщо хочете запустити програму.

3.

Натисніть кнопку "Далі" після того, як з'явиться майстер установки. Щоб завершити установку, дотримуйтесь підказок на моніторі.

4.

Знайдіть файл, який ви хочете видалити.
{LikeAndRead}

5.

Клацніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть "Unlocker».

6.

Коли в спливающем вікні програми з'явиться розблокований файл, натисніть кнопку «Kill Process (Видалити процес)». Тепер заблокований файл видалений.
{/LikeAndRead}