Як видалити шпигунську програму - BHO


Термін «BHO» («Browser Helper Object» у перекладі з англійської «помічник браузера») - це іронічну назву програми, яка працює разом з веб-браузером і перетворює роботу в Інтернеті на кошмар. BHO більш широко відомий, як програма-шпигун, яка існує для того, щоб стежити за вашими діями в мережі і красти вашу особисту інформацію. Щоб позбутися від BHO, вам буде потрібно завантажити антивірусну програму.

1.


Використовуйте Avast! Free Antivirus. Avast! - Це безкоштовна антивірусна програма, яка може розпізнати як вірус, так і програму-шпигуна, на жорсткому диску вашого комп'ютера. Як тільки ви встановите Avast!, Відкрийте його, клацнувши по іконці на робочому столі, яка з'явилася при його установці. Виберіть «Сканувати всю систему» і потім надайте програмі виконати повне сканування всіх файлів і папок, а також системного реєстру вашого комп'ютера. Як тільки всі файли BHO ідентифіковані програмою, клацніть «Видалити все», і дані файли будуть видалені з вашого комп'ютера.

2.


Використовуйте Avira Antivir Personal. Так само як Avast!, Програма Avira є безкоштовною. Як і в попередньому пункті, запустіть сканування всієї системи, щоб надати програмі ідентифікувати на вашому комп'ютері всі файли, що мають відношення до BHO. Як тільки всі файли BHO будуть ідентифіковані, клацніть «Видалити все», щоб видалити їх з вашого комп'ютера.

3.

Використовуйте безкоштовний антивірус AVG Free. Як тільки ви завантажили AVG Free, відкрийте його і клацаєте кнопкою «Очищати автоматично». Це дозволить програмі автоматично видаляти будь-які віруси або програму-шпигуна, яку вона знаходить під час сканування і заощадить ваш час. Потім натисніть "Виконати сканування всієї системи», щоб сканувати всі файли на наявність серед них файлів, що мають відношення до BHO. Разом з цими файлами, BHO буде повністю видалено з вашого комп'ютера.
{/LikeAndRead}