Як зменшити розмір відео


Відеофайли можуть займати багато місця на жорсткому диску, тому їх досить проблематично копіювати і вивантажувати в Інтернет. Але в деяких додатках є опції, що дозволяють зменшити розмір відео. Програми для конвертації відеофайлів оптимізують відео для вивантаження в Інтернет, локальну мережу або запису на DVD-диск. Згідно офіційному сайту компанії Apple, для запису файлів на CD-диск ідеально підходить формат стиснення MPEG-1, для DVD-дисків - MPEG-2, а для веб - MPEG-4. програми для редагування відеофайлів можуть трохи стиснути їх, а програми для конвертації стискають відео краще і, таким чином, файл займає значно менше простору на диску.

Програма для конвертації відео Freemake Video Converter

1.


Завантажте та встановіть програму.

2.


Виберіть пункт «Відео», щоб додати файли, які ви хочете стиснути. Програма підтримує такі формати як AVI, MPG, DV, MP4 і WMV.

3.

Якщо ви хочете зробити ваш файл менше, видаливши деякі кадри, натисніть кнопку «Редагувати». У вікні, поставте маркер на перший кадр того фрагмента, який ви хочете вирізати.

4.

Під панеллю «Вирізати» натисніть кнопку «Початок виділення», щоб створити мітку. Перемістіть маркер в останній кадр і натисніть «Кінець виділення». Щоб видалити фрагмент, натисніть кнопку «Видалити виділене». Щоб зберегти зміни та повернутися у вікно конвертації відео, натисніть «OK».
{LikeAndRead}

5.

У нижній частині екрана натисніть запуску конвертування. Якщо ви виберете опцію «Конвертувати для DVD», то на виході отримаєте формат відео MPEG-2, якщо оберете «Конвертувати для YouTube» - отримайте MPEG-4. Скільки триватиме процес конвертування, залежить від розміру початкового файлу.

Програма для конвертації відео Extensoft Free Video Converter

1.

Завантажте та встановіть програму.

2.

Під вкладкою «Главная» виберіть меню «Додати відеоролик», щоб відкрити вікно вибору файлу і додати відео на тимчасову шкалу. Щоб додати його у вікно редагування, натисніть на іконці відео на часовій шкалі.

3.

Перейдіть у вкладку «Редагування». Щоб зконвертувати окремі фрагменти відео, а не весь файл, натисніть Control на клавіатурі і проведіть мишкою по потрібній ділянці, щоб виділити його. Натисніть «Конвертувати як окремі файли" на вкладці "Головна", щоб створити з виділених ділянок окремі відеофайли.

4.

З випадного меню на вкладці «Експорт» виберіть формат стиснення відео. Щоб стиснути файл для мобільних пристроїв, виберіть формат MPEG-4, для CD - MPEG-1. Щоб запустити конвертування, натисніть кнопку «Конвертувати» на вкладці «Головна».

Програма для конвертації відео Koyote Soft Free Video Converter

1.

Завантажте та встановіть програму.

2.

Щоб завантажити відео у вікно програми, натисніть «Додати файли». Поставте галочку навпроти файлів, які ви хочете конвертувати і, тим самим, зменшити.

3.

Виберіть формат, в який ви хочете зконвертувати кожен файл. Якщо ви виберете конвертування «Для iPhone», то на виході у вас буде MPEG-4-файл.

4.

Щоб запустити процес конвертування, натисніть кнопку «Конвертувати відео», яка знаходиться у верхній частині монітора. Під час конвертування відеофайл буде програватися з великою швидкістю у вікні попереднього. Після завершення процесу, ваш відеофайл буде мати оптимальний розмір для вивантаження в Інтернет, запису на диск або на мобільний пристрій, залежно від обраного вами типу стиснення.{/LikeAndRead}