Як зменшити розмір фотографії


Не важливо, як Ви це називаєте: фотографія, картинка або графіка, - розмір Вашого графічного файлу іноді може перешкодити Вам відправити його поштою або завантажити на вебсайт. Нижче описаний простий спосіб, як зменшити розмір файлу за допомогою програми Picasa від Google.

1.


Установка Picasa.
Picasa - це безкоштовний графічний редактор від Google. Завдяки Picasa, Ви зможете організувати колекцію Ваших фото, а також поліпшити їх зовнішній вигляд. Picasa розроблена для ОС Windows і підтримує Windows XP, Vista і Windows 7. З Picasa ділитися Вашими фотографіями з родиною і друзями так само просто, як натиснути на кнопку! Дана інструкція актуальна для останньої на даний момент версії Picasa - 3.6. Завантажити Picasa Ви можете з сайту Google (www.google.com). Завантаживши, встановіть Picasa і дотримуйтесь інструкцій, щоб організувати Ваші фотографії на комп'ютері.

2.


Вибір фотографії.
Запустіть Picasa. Натисніть Файл-Відкрити і виберіть файл, який Ви б хотіли зменшити.

3.

Експорт фотографії.
Натисніть Файл-Експорт. Ця дія жодним чином не змінить вихідний файл.

4.

Натисніть Огляд та виберіть директорію, в яку Ви хочете поставити файл. В іншому випадку, файли будуть зберігатися за умовчанням в C :/ My Pictures / Picasa / ...
{LikeAndRead}

5.

Експортуємо.
У полі "ім'я файлу" введіть потрібне Вам ім'я, наприклад "зменшене фото". Тепер зменшіть розмір до 640 пікселів, пересунувши повзунок у бік. 640 (640х480) - це оптимальний розмір для використання в мережі Інтернет. Якщо Вам потрібно роздрукувати зображення, краще використовувати дозвіл 800 (800х600).

Далі треба вказати якість зображення, використовуючи спадаюче меню:
- Автоматичне - цей режим збереже якість вихідного зображення.
- Нормальне - оптимальне співвідношення якості зображення і розміру файлу.
- Максимальний - гарна якість зображення, великий розмір файлу.
- Інше - можливість вибрати свої налаштування зображення.

Вибравши якість зображення (оптимально використовувати нормальний), натисніть кнопку "Експорт".

6.

Результат стиснення.
У результаті стиску, розмір вашої фотографії зменшиться приблизно в два рази. Я взяв зображення з роздільною здатністю 1024х768 і зменшив до 640х480. Розмір файлу зменшився приблизно вдвічі, а якість залишилася практично незмінним.

7.

Вдалої роботи в Інтернеті.
Розмір файлу Вашого зображення зменшено вдвічі. Тепер Ви можете поділитися ним зі світом: завантажувати зображення на різні сайти або відправляти електронною поштою.

У програми Picasa є й безліч інших особливостей. Вона дозволяє організувати колекцію Ваших фотографій на комп'ютері, дозволяє редагувати і змінювати зображення завдяки функціям, яких, на жаль, немає серед стандартних засобів ОС Windows. З Picasa ділитися Вашими фотографіями з родиною і друзями так само просто, як натиснути на кнопку! Якщо у Вас є поштовий ящик на Google Mail (Gmail), Ви можете змінити і відправити поштою зображення, не виходячи з Picasa.{/LikeAndRead}