Як встановлювати шрифти


Більшість додатків дозволяють користувачеві вибрати шрифт для тексту. І хоча в комп'ютерах досить великий вибір шрифтів, але іноді потрібного саме таки немає. Але якщо файл шрифту збережений на вашому комп'ютері, а при виборі шрифтів він не відображається, то це тому, що ви його просто ще не встановили.

Установка шрифтів на комп'ютер

1.


Скачайте шрифт, який хочете встановити. Запишіть його на CD-диск, флешку або просто збережіть на жорсткому диску комп'ютера, головне, щоб ви не забули, куди зберегли його.

2.


Зайдіть в Панель управління.

3.

Відкрийте папку "Шрифти".

4.

В панелі інструментів зайдіть в меню «Файл - Встановити новий шрифт».
{LikeAndRead}

5.

Оберіть свою шрифт. Щоб це зробити, потрібно перейти до вікна «Диски» і вибрати потрібний диск. Крім цього вікна є ще вікно «Папки». Після того, як ви виберете потрібний диск, з'явиться список всіх папок, які на ньому знаходяться. Коли ви вкажете потрібну папку, всі шрифти в ній відразу стануть доступними для установки. Після цього вони з'являться у вікні «Список шрифтів».

6.

Виберіть шрифт або кілька шрифтів, які ви хочете встановити, просто клацнувши на них (для вибору відразу декількох шрифтів, необхідно затиснути клавішу "Alt"). Також можна скористатися кнопкою «Виділити все». Після того, як ви вибрали потрібні шрифти, натисніть «OK». Тепер ваші шрифти встановлені.
{/LikeAndRead}