Як встановити кисті в Paint Shop Pro


Ви часто бачили ретельно відретушовані фото, обрамлені акуратними завитками і візерунками. Ви, напевно, здогадуєтеся, як це зроблено. Все завдяки користувальницьким кистям в програмі Paint Shop Pro. Щітки для Paint Shop Pro встановлюються дуже просто, якщо знати, що робити. Вам знадобиться додаток, що дозволяє розархівувати і встановити кисті в Paint Shop Pro. Непогано було б мати і хорошу пам'ять, так як деякі люди забувають, куди вони зберегли завантажені кисті. Також користувачам доступні інші цікаві плагіни. Вони допоможуть значно поліпшити ваші художні здібності.

1.


Завантажте кисті Paint Shop Pro з будь-якого сайту і збережіть у певну папку. Прийшов час їх встановити. Але спочатку кисті потрібно розархівувати. В Інтернеті можна знайти багато безкоштовних програм для архівації файлів і папок.

2.


Розархівуйте завантажені кисті Paint Shop Pro, потім запустіть саму програму.

3.

Зайдіть в меню «Файл», виберіть «Імпорт», потім «Користувальницькі кисті». Ці кроки вам потрібно буде повторювати кожного разу при встановленні нових завантажених кистей. Тепер виберіть меню "Довідка з установки кистей». Виберіть "Відкрити" і натисніть на кисть, яку Ви встановили. Вона повинна знаходитися в папці самої програми.
{/LikeAndRead}