Як встановити нові шрифти на свій ПК


Незважаючи на те, що в самій ОС Windows і в програмах і додатках, які входять до неї, існує безліч стандартних попередньо встановлених шрифтів, вам можуть знадобитися нові більш нестандартні і більше запам'ятовуються шрифти для різних мистецьких проектів. Деякі компанії з продажу програмного забезпечення розробляють сотні нових шрифтів, але за них вам доведеться платити, і набагато простіше буде завантажити шрифти з Інтернету. Цим ви вб'єте відразу двох зайців: збережете гроші і отримаєте можливість завантажити і встановити тільки найбільш сподобалися вам шрифти.

1.


Відвідайте вебсайт, що пропонує завантажити шрифти, та перегляньте асортиментом доступних шрифтів. Зазвичай такі сайти розміщують зображення, що демонструють шрифти, щоб ви могли побачити їх на власні очі, перед тим як завантажити.

2.


Коли ви натрапите на вподобаний вам шрифт, натисніть на посилання або на кнопку «Скачати». Також можливо, що вам доведеться віддати невелику суму за вибраний вами шрифт, але це все індивідуально.

3.

Після того, як ви завантажили шрифт, швидше за все ви виявите, що він заархівований (тобто має розширення «ZIP» або «Rar»). Тоді відкрийте його за допомогою архіватора (WinZip або WinRAR), щоб витягти.

4.

Якщо ви хочете витягти шрифт і відразу встановити його, виділіть шрифт і виберіть пункт «Витягнути». Для того, щоб потрапити в папку, куди програма розархівуйте шрифт, зайдіть на диск C: \ Windows (або на інший диск, куди встановлена коренева папка Windows). Там виберіть папку "Fonts». Так шрифт встановиться автоматично, і буде застосовний до всіх програм вашого ПК, які використовують шрифти.
{LikeAndRead}

5.

Якщо ви хочете встановити шрифт вручну, витягніть його з архіву в будь-яку папку. Коли скачаний шрифт буде вам потрібен, ви завжди зможете скопіювати його в папку «Fonts», кореневого каталогу Windows.

6.

Якщо якісь шрифти вам не потрібні, просто видаліть їх з папки «Fonts». Так непотрібні вам шрифти автоматично втечуть з усіх програм, що використовують шрифти.
{/LikeAndRead}