Як встановити шрифти в Photoshop


Adobe Photoshop - це популярний графічний редактор. Він використовується для створення оригінальної графіки, як для друку, так і для розміщення в Інтернеті. Одним із способів додати виразності ваших зображень, є використання незвичайних шрифтів. Рукописні шрифти, шрифти із зарубками і без, привертають особливу увагу до робіт, створеним в Photoshop. Встановлення нових шрифтів на комп'ютер займає небагато часу. Упорядкована бібліотека шрифтів дозволяє вам вибрати той, який буде підходити для кожної творчої роботи.

1.


Скачайте шрифти, які хочете встановити. Існує безліч сайтів, з яких шрифти можна скачати безкоштовно, або ж можна просто купити диск зі шрифтами. Вибирайте шрифти з розширенням. Ttf або. Otf.

2.


Залиште шрифти в яку-небудь папку на комп'ютері. Переконайтеся в тому, що ви зможете швидко її знайти, якщо захочете додати ще шрифти.

3.

Зайдіть в Панель управління. Для цього в ОС Windows XP і Windows Vista потрібно зайти вменен «Пуск - Панель управління».

4.

Подвійним клацанням відкрийте папку "Шрифти". Зайдіть в меню «Файл - Встановити новий шрифт».
{LikeAndRead}

5.

Виберіть шрифти, які хочете встановити. Для цього клацніть за назвою шрифту і натисніть кнопку "Встановити". Після цього шрифт з'явиться у вашій системі. Коли ви запустите Photoshop, він автоматично з'явиться в списку шрифтів.
{/LikeAndRead}