Звідки безкоштовно викачувати комп'ютерні ігри


Безкоштовний ігор багато, було б тільки час.

Комп'ютерні ігри допомагають втекти від нудною щоденної реальності, крім того, вони можуть поліпшити координацію рук і очей. Але якщо грошей у вас небагато, ви не зможете собі дозволити насолоджуватися різноманітними іграми, придатними під ваш настрій, і, можливо, у вас не завжди є інтернет під рукою, щоб грати он-лайн. Однак існують сайти, які дозволяють завантажувати ігри безкоштовно! Вони пропонують практично всі жанри комп'ютерних ігор від класичних настільних і до пригодницьких, аркадних і навіть текстових ігор вашого дитинства. На цих сайтах ви знайдете старі ігри, випробувальні версії ігор, безкоштовно поширювані ігри та демонстраційні версії.

Старі ігри

Якщо у вас прокинулася ностальгія по іграх вашого дитинства, то сайти старих ігор допоможуть вам возз'єднатися з улюбленими іграшками. Ці ігри знаходяться у вільному доступі, так як випустили їх компанії або вже не існують, або відкрили вільний доступ до ігор. Щоб скачати такі ігри, можливо, буде потрібно емулятор, так як вони були випущені для Atari, Commodore 64 або MS-DOS. Звичайно, графіка у них не фонтан, але зате спогади компенсують все сповна. Найбільший сайт старих ігор - www.abandonia.com, XTCAbandonware - одна з найстаріших ігор.

Демоверсії ігор

Якщо ви любитель останніх новинок на ринку комп'ютерних ігор, тоді завантажуйте безкоштовні демоверсії. Звичайно компанії випускають демонстраційні версії ігор, щоб привернути увагу аудиторії і прорекламувати гру. Такі ігри зазвичай обмежені або по рівнях (ви можете дійти тільки до якогось певного рівня, а далі вам доведеться купити гру), або за часом. Але цього буде достатньо, щоб випробувати гру і вирішити, чи хочете ви грати в неї далі і чи готові купити повну версію. Демоверсії ігор для скачування пропонує сайт www.gamespot.com, також існують спеціалізовані сайти демоверсий, наприклад, www.gamedemo.com.

Випробувальні версії і безкоштовно поширювані ігри

Ще одне джерело безкоштовних ігор - це самі компанії, їх випускаючі. Невеликі компанії забезпечують безкоштовний доступ до своїх ігор, щоб придбати популярність, такі ігри називаються безкоштовно поширюваними. Іноді розробники ігор або програмісти такі, як Ел Лоу, розміщують посилання для безкоштовного скачування своїх старих ігор, щоб подякувати відданих шанувальників. Ці ігри можна скачати з веб-сайту компанії, або з софтверних сайтів таких, як www.tucows.com або www.cnet.com. Софтверні сайти також пропонують умовно-безкоштовні версії ігор - ви качаєте гру, граєте в неї, а потім робите пожертву творцеві гри. Пожертвування може бути заздалегідь встановленим або вільним, залежному від того, наскільки сильно вам сподобалася гра. Але закачування завжди безкоштовна. Зараз ці версії ігор не так популярні, як раніше, так як більшість користувачів після скачування не робить пожертвування. Але все одно умовно-безкоштовні версії безкоштовно поширювані ігри - відмінний спосіб створити власну недорогу бібліотеку комп'ютерних ігор.{/LikeAndRead}