Як боротися з бідністю


Допомагати менш щасливим людям може бути найкориснішою можливістю використовувати наші гроші. Ця стаття пояснює, як боротися з бідністю і як назавжди змінити життя деяких незаможних людей.

1.


«Мікроплейс» - це нова компанія, у якої також є власний сайт (ні, я не є її співробітником). Одного разу я побачив сюжет про неї по телевізору і вирішив детальніше довідатися, чим вона займається. Тепер я беру участь в її діяльності і думаю, що «Мікроплейс» - відмінна ідея допомогти менш удачливим людям.

2.


Як це працює? Позика в кілька сотень рублів може допомогти бідній жінці почати свій бізнес і вибратися з бідності. У багатьох країнах існують організації на зразок банків, які надають позики бідним людям. Ваша інвестиція допоможе фінансувати подібні організації, які потім повернуть вам гроші. Таким чином, ви можете боротися з бідністю і отримати свої гроші назад з відсотками.

3.

З чого почати? Зайдіть на сайт Microplace.com і зареєструйтесь. Можете бути спокійні щодо безпеки ваших грошей. Компанія належить eBay, і всі транзакції можуть здійснюватися через систему PayPal.

4.

Всі інвестиції пов'язані з певним ризиком. Однак історія показує, що люди, які інвестували гроші через компанію «Мікроплейс», отримували гроші назад в 97 випадках зі 100. Слід також мати на увазі, що, так як ви інвестуєте в дуже бідних людей, відсоток буде невисоким. Зазвичай це 1-3% (ви можете вибрати, який відсоток ви хочете отримати).
{LikeAndRead}

5.

Куди будуть спрямовані ваші гроші, залежить від вас. Ви можете вибрати конкретної людини і переслати гроші йому. Ви можете вибирати по багатьом критеріям: за часом повернення кредиту, за розміром відсотка, по країні або за рівнем бідності. Ви можете, наприклад, вибрати серед жінок у сільськогосподарських областях. Тобто ви будете знати ім'я людини і як він виглядає.

6.

Діліться досвідом і враженнями на сайті компанії «Мікроплейс».
{/LikeAndRead}