Як боротися з поширенням ненависті


У світі багато агресії і ненависті. Війна, наркотики, злочинність ... Деяким людям важко з цим миритися. Одна людина не може змінити все, але, чим більше люди будуть намагатися вносити свій особистий позитивний внесок, спілкуватися з іншими з добротою, тим більше можна буде змінити світ. Звичайно, не кожен буде це робити. Але іноді один хороший вчинок може змінити людину, і він стане добрішим. Це може створити ланцюгову реакцію.

1.


Вчіться любити. Ставтеся з любов'ю і добротою не тільки до близьких, а й до всіх оточуючих: до незнайомих, до тих, кого ви зовсім не знаєте. Якби кожен умів любити людей, бачити в кожному людини, це посприяло б вирішенню багатьох світових проблем. У світі мало любові. Ми повинні показувати приклад любові та поваги людям, які нас оточують. Доброта здатна на багато що. Коли люди відчувають себе відкинутими, вони стають небезпечними.

2.


Приймайте тих, хто відрізняється від вас. Неважливо, в чому відмінність, в релігійних переконаннях, поле або раси. Все це розділяє людей, створює ті проблеми, які зараз є у світі. Багато хто хоче змінити переконання оточуючих. Так, ніхто не говорить, що ви повинні погоджуватися з вимогами інших або приймати їх віру. Але чи означає це, що ви не можете поважати відрізняються від вас? Дискримінація - це невірний шлях. Всі ми різні. І всі ми створені рівними.

3.

Уникайте насильства. Звичайно, більшість людей не шукають насильства. Однак багато хороші, гідні люди можуть виявитися залученими в ситуації, що можуть призвести до прояву агресії. Уникайте таких обставин. Злоба нічого не вирішує і не змінює. Вона є в усіх, але, коли ви дозволяєте агресії зневажати вами, ви погіршуєте проблеми. Ви тільки додаєте в цей світ ненависті. Кожен сам несе відповідальність за свої дії. Чи не вам вершити правосуддя.

4.

Ігноруйте людей, що виражають ненависть. Якщо хтось образить вас, забудьте про це. Відповідайте добротою на агресію. Це може бути нелегким вибором. Але подивіться на це так: коли люди заподіюють зло, вони не налаштовані особисто проти когось. Вони ненавидять самих себе і своє життя. Це перетворюється на ненависть до оточуючих. Якби вони були щасливі, то цінували б вас і були б добрішими. Якщо ваша доброта не вплине на ситуацію, просто не спілкуйтеся з тими, хто агресивно налаштований. Вони самі повинні змінюватися, тут нічого не поробиш.
{/LikeAndRead}