Як бути крутим


Щоб стати крутим, вам потрібно всього лише прикинутися крутим. Це всього лише гра, на кону в якій ваша репутація. Навчіться награною харизмою повертати будь-яку життєву ситуацію на свою сторону.

1.


Насамперед запам'ятайте, що «крутий» означає «незалежний від суспільства». Існує поширений міф про «обраних». Вузьке коло «Не таких як усі» зазвичай тримається далеко від решти суспільства. Що і додає людям цього кола деяку загадковість. Відстороненість від суспільства дає їм право не потурати цьому суспільству.

2.


У гонитві за модою ви повинні на крок випереджати інших. Частково, під крутістю розуміють вміння передбачати модні тенденції.

3.

Крутой - це антонім наївному, а також це - надмірна впевненість у собі і повна відсутність страху бути незрозумілим. Сіра маса і крутість - поняття пов'язані, одного без іншого не буває.

4.

Найшвидший спосіб виділитися з натовпу - копіювати образ кіно-чи рок-зірки. Але не треба повністю уподібнюватися обраному кумиру. Оточуючі не повинні читати вас «як відкриту книгу», вони повинні бачити у вас родзинку.
{/LikeAndRead}