Як бути досконалим покидьком


Є поширене переконання, що найкраще місце брудно себе вести - це коктейль-вечірка, яку відвідують елегантні, витончені типи. На цю тему були написані книги, створена комп'ютерна гра ... Якщо ви хочете викликати шок і захоплення тим, що будете вести себе як повний покидьок, жодне місце не подарує вам стільки захоплення, як коктейльна вечірка.

1.


Одягніть кімоно для карате. Не показуйте жодних прийомів з карате і не відповідайте на запитання про карате. Нехай люди ворожать.

2.


Отримайте запрошення на коктейльну вечірку, де буде багато багатих людей, де важливо дотримуватися правил поведінки в суспільстві, де не слід проявляти уяву і дотепність, а правила спілкування диктуються міркуваннями статусу. Якщо професія відвідувачів - щось «некруте», начебто банківської справи, вам ще краще вдасться вести себе як покидьок.

3.

Бадьоро чекають офіціанта. Коли він привезе візок з закусками, поколупатися в носі, потім візьміть закуску і запропонуйте її людині, який спостерігав за вами.

4.

Звертайтеся до людей, перериваючи їх розмови. Вставляйте «Ей, чувак» перед кожним реченням і починайте бесіду, питаючи у співрозмовників, скільки вони заробляють грошей або фліртуючи з їх дружинами.
{LikeAndRead}

5.

Ведіть себе шумно і войовничо. Посміхайтеся тільки тоді, коли люди показують, що їх ображає вашу поведінку, і посміхайтеся типовою посмішкою брудного покидька.

6.

Часто блює. Постарайтеся одночасно ригати і говорити.

7.

Запитайте, де знаходиться туалет, і одночасно з цим пустіть гази.

8.

Якщо охорона намагається направити вас до виходу, пригрозіть їм подати позов на кругленьку суму за те, що вони дискримінують вас - старого брудного покидька.
{/LikeAndRead}