Як довго потрібно чекати перед тим, як одружитися


Шлюб - це важливий крок у житті людини, він повинен бути ретельно продуманий і спланований. І хай не буває двох однакових шлюбів, але в досвіді інших людей можна знайти поради для себе самого. Вийміть користь з даних нижче рад і вирішіть, що буде оптимальним для вас і вашої половинки. У цій статті описані кроки, які допоможуть вам краще підготуватися до прийняття рішення створити сім'ю.

1.


Зустрітися з ким-небудь, з ким будете відчувати глибокий зв'язок і з ким зможете встановити відносини. Почніть відносини з цією людиною і працюйте над тим, щоб вони стали міцнішими.

2.


Розвивайте свої відносини так, щоб це підходило вам обом. Побудова відносин має зачіпати всі сфери життя кожного. Визначте, які ваші погляди і переконання збігаються, а які різняться. Якщо ви хочете вступити в шлюб, то щоб уникнути майбутніх конфліктів, повинні знати про свою половинку якомога більше.

3.

Коли ви будете в тій стадії відносин, на якій мається на увазі заручини, подивіться на свої ідеали і разом вирішите, чи хочете ви одружитися. Ніхто не зможе визначити, скільки має пройти часу, перш ніж ви будете готові вступити в шлюб, але коли ви будете готові, то будете розуміти це підсвідомо.

4.

Перевіривши свої відносини разом зі своїм партнером, порадьтеся з близькими. Нехай вони і не зможуть прийняти рішення за вас, зате зможуть поділитися з вами мудрістю свого досвіду. Прийміть їх поради та рекомендації і враховуйте їх, приймаючи власне рішення.
{LikeAndRead}

5.

Нарешті, просто робіть те, що ви вважаєте правильним, і не кидайтеся нікуди стрімголов. Ретельно вивчіть свої думки і почуття і зробіть собі приємне - зробите останній крок до укладення шлюбу (або до протилежного рішення, якщо таке буде ваше рішення).
{/LikeAndRead}