Як знешкодити атомну бомбу


З часу першого використання в 1945 році, атомна бомба стала предметом страху багатьох людей. Існує незначна ймовірність, що Ви натрапите на атомну бомбу, яка ось-ось здетонує. Однак ще менше ймовірність того, що Ви опинитеся найбільш кваліфікованим людиною в окрузі, який може її знешкодити! А адже в такій ситуації знання, як знешкодити атомну бомбу, може врятувати сотні тисяч життів! Так чи інакше, як тільки Ви опинилися в такій ситуації, оповестіте належні органи правопорядку.

Для знешкодження Вам знадобиться:
- Загальновійськовий Захисний Костюм (ОЗК).
- Рукавички.
- Кусачки.
- Два металевих ящики.

1.


Вимкніть дроти, що сполучають детонатор з батареєю або перемикачем / таймером. Ви відразу помітите таймер, оскільки на ньому йде зворотний відлік часу. Батарея буде виглядати як звичайна батарейка, без жодних наукових наворотів. Робіть все обережно. Якщо пристрій бомби додатково заміновано, тобто містить пастки, напевно вони пов'язані з одним з компонентів бомби, описаних на цьому етапі. Загалом саме тому краще надати процес знешкодження бомби фахівцям.

2.


Необхідно витягти нейтронне пусковий пристрій з бомби. Виглядає воно як невеликий куля або диск, зроблений з вкрай радіоактивного матеріалу. Ця частина бомби ініціює вибух. Для цього надіньте Загальновійськовий Захисний Костюм або рукавички, якщо такі є під рукою. Вийміть нейтронне пусковий пристрій з корпусу бомби і відкладіть в сторону. Після вилучення цього пристрою, бомба все ще може вибухнути, але вибух буде не таким руйнівним, як з нейтронним пусковим пристроєм всередині.

3.

На даному етапі належить вийняти з бомби звичайну вибухівку. Вибух цього елемента ініціює вибух всієї атомної бомби. Якщо вибухову пристрій зроблено фахівцями або фабричного виробництво, воно досить безпечно для витягання і зберігання. Якщо ж пристрій кустарного виробництва, воно може бути дуже нестабільним. Робіть все плавно і повільно.

4.

Розділіть два шматки металу. Ви їх відразу впізнати по вазі, вони набагато важче своїх аналогів. Вони зроблені з речовини, званого уран-235 (u-235). При з'єднанні цих двох шматків урану, виділиться колосальна кількість радіації, яке здатне вбити все живе в окрузі. Якщо тримати ці частину окремо один від одного, вони абсолютно безпечні. Цей метал можна навіть тримати руками без рукавичок, але запам'ятайте: використання рукавичок дуже бажано!
{LikeAndRead}

5.

Помістіть обидва шматки урану в різні металеві ящики, якщо такі є під рукою. Якщо ж ні, тримайте їх на якомога більшій відстані один від одного. Якщо Ви ще не повідомили урядові служби, негайно зателефонуйте і повідомте про подію.{/LikeAndRead}