Як зробити ляльку-рукавичку


Просту маріонетку, одягається на руку, можна зробити з будь-якої тканини, яка вам сподобається. Для виготовлення ляльок - людей знадобиться фетр або будь-яка інша тканина, а от для пошиття тварин доведеться пошукати кольоровий штучне хутро.

1.


За допомогою олівця, спочатку намалюйте зразок на щільному папері або картоні. Так ви зможете що - то домалювати або виправити перш, ніж остаточно визначитися з бажаною формою ляльки.

2.


Намалюйте голову і шию, потім домалює руки, які розставлені в сторони. Руки можуть бути розставлені трохи вгору або вниз, або знаходитися під кутом 90 градусів до тіла маріонетки.

3.

Переконайтеся, що ви залишили достатньо місця, щоб власник зміг вставити великий палець в одну руку ляльки, а мізинець - в іншу руку. Голова маріонетки повинна бути такою, щоб інші пальці ляльковода помістилися в неї.

4.

Проведіть пряму лінію з кожного боку зразка, яка розпочнеться від пахв ляльки та до бажаної вами довжини. Загальна довжина маріонетки не повинна бути більше, ніж відстань від кінчиків пальців ляльковода до його ліктя.
{LikeAndRead}

5.

Зробіть припуск 1, 5 см на шов з усіх боків і Вирежте деталь за отриманою лінії.

6.

Покладіть зразок на виворітну сторону тканини, і прикріпіть його шпильками, якщо це необхідно. Зробіть викрійку. Потім, так само зробіть другу викрійку ляльки.

7.

Пришийте або вишийте на полученой викрійці всі необхідні елементи для прикраси вашої маріонетки перш, ніж ви остаточно пошиєте її обидві частини. Простежте за тим, щоб елементи декору не потрапили під шов (якщо ви це не планували спеціально).

8.

Ви можете приклеїти деталі або використовувати самоклеючі для того, щоб надати маріонетці неповторність. Для прикраси в хід можуть піти кнопки, намистинки, стрічки, пряжа і вишивка для створення особливого образу вашої ляльці.

9.

З'єднайте обидві викрійки лицьовою стороною і подровняйте всі краї.

10.

Зшийте всі краї, крім нижнього. Але спочатку, сколіть деталі шпильками або зробіть намітку.

11.

Виверніте маріонетку на лицьову сторону. Скористайтеся звичайним олівцем, щоб вивернути дрібні деталі ляльки - вушка, наприклад.

12.

Підверніть нижній край на 1, 5 см і підшийте його.{/LikeAndRead}