Як впоратися з конфліктуючими сусідами


Зазвичай конфлікти між сусідами збільшуються під час економічного спаду. Як тільки домовласники починають турбуватися про падаючої цінності їх власності та їх фінансів, вони стають менш терпимими до своїх сусідів. Дуже важливо, особливо під час зростаючого стресу, використовувати такт у підході до конфліктів з сусідами. У вас є кілька способів вирішення даного питання, з яких ви можете вибрати будь-який. Але який би спосіб ви не вибрали, уникайте докорів і зосередьтеся на тому, чого ви дійсно в результаті хочете досягти.

1.


"Переспа з проблемою" до того, як підете на зустріч із сусідом. Ви можете вирішити, що вона взагалі не варто вашої уваги, особливо якщо проблема не має продовження в часі.

2.


Зустрічайтеся обличчям до обличчя, тільки поки ситуація залишається безпечною.

3.

Вибирайте зручний для зустрічі з сусідом час і зберігайте неупередженість. Заздалегідь точно визначте, що вас турбує, який результат від зустрічі вам потрібен і як підштовхнути сусіда до досягнення вашої мети.

4.

Пам'ятайте, що ваш сусід може почати емоційно оборонятися, відповідайте йому взаєморозумінням. Зберігайте спокій.
{LikeAndRead}

5.

Викладіть проблему в письмовій формі, якщо зустріч лицем до лиця не принесла результатів. Якщо можливо, підтримаєте себе і свою позицію місцевими або загальнодержавними законами. Всю інформацію про відповідні законодавчих актах можна знайти в інтернеті.

6.

Попросіть інших сусідів підписати ваш лист. Можливо, ваш сусід піде вам назустріч, якщо побачить ці підписи.

7.

Найміть посередника, якщо знадобиться. Вдатися до його допомоги можна на будь-якій стадії конфлікту. Багато стають посередниками за своєю ініціативою.

8.

Зверніться до суду за цивільними позовами, але пам'ятайте, що це дорога послуга, а судді даного суду зазвичай можуть тільки виписати штраф, але не зупинити погану поведінку вашого сусіда.

9.

Останнім засобом для вас може виявитися суд загальної юрисдикції. Звернення до звичайного суду коштує дуже дорого, і вас може не влаштувати кінцевий результат.{/LikeAndRead}