Як вітати Королеву Англії

Так, вона член королівської сім'ї, але якщо Ви не громадянин Великобританії, не робіть реверанс або кланяйтеся королеві.

1.

Адресуйте всю кореспонденцію "Особистого секретарю Її величності Королеви", а не королеві безпосередньо. Попросіть, щоб кореспонденція була передана Її Величності.

Як виразити співчуття

Не знає, що сказати або як допомогти, коли хтось втратив близьку людину?

1.

Будьте щирі. Просте «Я з тобою» або «Я буду за тебе молитися» допоможе підтримати того, хто страждає.

2. Будьте чесні. Фрази «Я не знаю що сказати» або «Я не знаю, чим тобі допомогти» допомагають показати, як нам усім складно висловити почуття втрати.

Як запам'ятати імена

Уміння запам'ятовувати імена людей, яких ми зустрічаємо, завжди буде допомагати нам у суспільстві.

1.

Будьте уважні, коли Вас знайомлять з ким-небудь. Через кілька хвилин після знайомства повторіть його або її ім'я про себе. Якщо Ви забули його, то поговоріть з людиною ще раз і запитайте його ім'я.

Як знайти друга по листуванню

Люди шукають хороших друзів по всьому світу. Особливо це відноситься до тих, хто любить різноманітність. Людина з будь-яким способом життя зможе завести друга по листуванню, навіть друга на все життя, пішовши цим простим радам. Тим, хто любить заводити друзів по всьому світу, варто це прочитати!

Як зробити так, щоб тебе пам'ятали

Одного разу настане день, коли ми всі підемо, і це всього лише частина нашого життя. Як ви хочете, щоб люди вас запам'ятали? Хочете, щоб близькі думали, яку неймовірно цікаве життя ви прожили, або хочете піти непоміченим?

1.

Протягом усього свого життя просто будьте самим собою. Не намагайтеся копіювати інших, просто будьте собою!