Як відкрити здатність до телекінезу

Ця стаття відповість на багато питань і допоможе розуму змінювати навколишній світ відповідно до ваших бажань. Прочитайте її, і коли ви справді усвідомлюєте значення всіх дій, наведених нижче, успіх неминуче прийде.

1.

Забудьте все, що ви знали і будьте уважні. Випийте небудь і влаштуйтеся зручніше - вам належить зрозуміти приголомшливу інформацію.

Як відкрити третє око

Третє око - це духовне око, що розташоване між і трохи вище ваших фізичних очей. Вважається, що це крапка зосередження всіх вражень і переживань. Буває, що людина відкриває його випадково, але зазвичай цей процес займає час і вимагає зусиль.

Підготовча частина

1.

Розслабтеся і відкиньте все зайве, що може відвернути вас.

Як вести себе в суді

Чи виступаєте ви в суді в ролі адвоката або в ролі підсудного, є певні способи поведінки перед суддями, які допоможуть досягти бажаного від суду результату.

1.

Як адвокат, який часто відвідує суди, я дивуюся поведінці людей в будівлях судів. На жаль, судді людяні, як ніхто інший. Якщо вам до будь-якої причини потрібно постати перед суддею, наведу для вас кілька основних принципів, яких необхідно дотримуватися, щоб не відштовхнути його від себе.

Як вибрати французьке вино

Задоволення від ковтка вина - одне з найприємніших смакових відчуттів, які ми можемо випробувати. Як окремо, так і в парі з певною стравою, французьке вино безумовно доведеться вам до смаку. Багато хто з нас можуть розгубитися, вставши перед вибором: червоне або біле французьке вино віддати перевагу.

Як виготовити Оргона

Існування теоретичної життєвої енергії званої оргоном вперше було згадано доктором Вільгельмом Райхом в 1940 році. Оргоновая енергія може бути як позитивною, так і негативною, а Оргона може збирати навколишнє негативну оргоновую енергію і перетворити її в позитивну. Він робить це за допомогою органічних і неорганічних матеріалів і притягають енергію властивостей кварцу.