Як вимовляти надгробне слово

Надгробним словом називають мова, що вихваляє померлої людини. Будучи одним з найбільш важливих елементів будь-яких похорону, така мова може бути виголошена членом сім'ї, другом або духовним наставником померлого.

1.

Поговоріть з родиною померлої людини. Запишіть деталі життя людини, основні досягнення або заняття, в яких він або вона здобули найбільшого визнання, запам'ятайте імена родичів і особливі події, які є знаковими для всіх членів сім'ї.

Як написати некролог

Може статися так, що один або член сім'ї попросить вас написати некролог. За наявності необхідної інформації це не повинно стати нездійсненним завданням. Некролог - це хронологічний розповідь про життя людини. Він повинен бути вірним і незабутнім. Некролог повинен також включати досягнення людини та основи його сімейної історії.

Як очищати надгробок

Відвідуючи могили своїх близьких у чергову батьківську суботу, ви можете помітити, що їх надгробки вимагають чищення. По можливості, найміть для цієї роботи професіонала. Якщо ж вирішите все робити самі, то прочитайте, як слід очищати надгробки, щоб вони залишилися в цілості й схоронності.

1.

Якщо надгробок в дуже поганому стані, краще навіть не намагатися його очистити.