Як їсти рис паличками для їжі

Навчитися користуватися паличками для їжі - завдання не з легких. І все ж, є ними рис не так вже й важко, якщо Ви знаєте, як. Купуйте недорогу пару і трохи попрактикуйтесь вдома, перед тим як Ви зберетеся де-небудь пообідати.

Як їсти паличками для їжі.

1.

Покладіть 1 паличку між великим і безіменними пальцями.

Як вивчити китайську

Сьогодні китайська стає одним з найпопулярніших мов, що вивчаються людьми. Причина полягає в тому, що Китай займає надзвичайно впливове місце на світовому ринку.

1.

Якщо в освоєнні нового матеріалу, ви будете спиратися на ту інформацію, яка у вас вже є, це тільки закріпить ваші знання.

2. Відмінна ідея - створити таблицю понять, яка допоможе вам аналізувати ієрогліфи східних груп.

Як зробити меч самурая

Самурайський меч являє собою верх досконалості створення та виготовлення мечів. Японські ковалі давнину знайшли розгадку того, як зробити такий меч, який буде одночасно і досить твердим, щоб мати дуже гострі грані, і при цьому не настільки крихким, щоб руйнуватися при ударі. З тих же причин розроблені тоді методики кування використовуються навіть в сучасній промисловості при створенні деревообробних інструментів.

Як йти по життю шляхом самурая

Обравши для себе шлях самурая, ви можете адаптувати і строгі правила кодексу воїна до сучасних реалій. «Самурай» в перекладі означає «служіння», феодальні воїни Японії керувалися в повсякденному житті книгою зводу законів Бушидо «Шлях воїна».

1.

Відвага.
Обирайте прямий шлях. Намагайтеся зробити якомога більше речей, яких вважаєте вірними.

Як привітатися на китайському

У китайській мові є кілька фраз, щоб привітатися з людиною. Однозначної відповідності з вітаннями на російській мові немає. Китайське «здрастуйте» змінюється залежно від обстановки: формальна або вільна, а по телефону звучить зовсім по-іншому. Розглянемо форми вітання на двох головних діалектах китайської мови: мандаринського і кантонского.