Як ввічливо сказати немає

Часто зі страху розчарувати когось, вплутатися в конфлікт або поранити чиїсь почуття ми говоримо «так», коли нас просять про щось, чого, насправді, ми не хочемо робити. Це може бути запрошення відвідати вечірку нахабнуватого начальника або прохання доглянути за божевільними дітьми вашої подруги. Якщо ви відмовитеся робити те, про що вас попросили, ви можете відчути себе грубим, ледачим і нечуйними людиною.

Як дружити з інтровертом

Інтровертів іноді важко зрозуміти. Ще складніше з ними дружити! Я дам вам кілька порад, як спілкуватися з інтровертами, щоб ви обидва отримали від спілкування почуття задоволення.

1.

Основна відмінність між інтровертом і екстравертом полягає в тому, що коли екстраверт процвітає, обертаючись серед інших, інтроверту необхідно час, щоб побути одному, піти у себе і зберегти енергію.

Як купити зірку

Том Круз отримав її в подарунок від Ніколь Кідман. Вайнона Райдер купила її для Джонні Деппа. Приєднайся до цієї зіркової компанії (без жодних жартів) і поміркуй над тим, щоб присвятити своїй любові зірку. Адже це дуже особистий, оригінальний і воістину вічний подарунок. У всякому разі, він виявився куди більш довговічним, ніж серцева прихильність згаданих вище знаменитостей.

Як передарувати подарунок

Це спірне вчинок, але це роблять практично всі. Питання в тому, чи правильно це робиться. Не має значення, дарується чи такий подарунок на якесь свято або на день народження, є кілька простих способів, щоб обдаровуваний не здогадався. Який сенс в подарунку, який ви ніколи не будете використовувати.

Як передарувати подарунок непомітно і зі смаком

Коли-небудь отримували подарунок, який вже десь бачили (бо самі ж його купували) або який виглядає застарий і використаним? Вітаємо, вам щось передарували! Але не відмітайте думка про передаровування відразу: це можна зробити непомітно і зі смаком!

1.

По-перше, переконайтеся, що предмет, який ви збираєтеся передарувати в ДУЖЕ хорошому стані.