Як використовувати перцевий спрей

Перцевий спрей добре використовувати для захисту від злодіїв, п'яних і різних негідників в якості несмертельної і простого способу самозахисту. Якщо спрей розпорошити в очі, він викличе сльозотеча, подразнення і тимчасово засліпить жертву. Багато людей, які уникають носити з собою хімічні спреї для самозахисту, купують перцевий спреї через те, що перець чилі є природним компонентом.

Як запобігти образи

Образи - це небажана, але при цьому неминуча частина людського життя. Образа являє собою нездатність творчо мислити в стресових ситуаціях.

1.

У той час як зростає гучність і швидкість мовлення, можливість переходу на образи також збільшується. Якщо дискусія швидко перетворюється у лайку, під час якої звинувачення та образи вивергаються так швидко, що важко зрозуміти, хто і що говорить, краще, що ви можете зробити, це негайно зупинити розмову.

Як запобігти сексуальне домагання у вашій компанії

Більшість людей, обвинувачених в сексуальному домаганні, здивовані, що їх притягли до відповідальності за це. Вони вважають, що не перетинали риси, і спростовують всі звинувачення. Тому, щоб запобігти таким випадкам на робочому місці, необхідно, щоб співробітники пройшли спеціальну навчальну програму.

Як захистити себе від переслідувача

Існують різні типи переслідувачів, завжди знаходяться поруч зі своєю жертвою, якій вони одержимі. Багато людей, чиї відносини завершилися не з їх бажанням, емоційно не готові до розриву і не хочуть відпускати колишнього партнера, якого вони називають «своєю» половинкою. Такі люди зациклюються на своїх колишніх коханих, їх потяг стає згубним. Інший тип переслідувачів - це знайомі і друзі, бажаючі помститися з тієї чи іншої причини. Існують також переслідувачі з нав'язливою ідеєю про людину, якого можливо ніколи не зустрінуть. Яким би не був переслідувач, його потрібно побоюватися.