Як аналізувати книгу

Уміння аналізувати книги може стати в нагоді учням середньої школи та вищих навчальних закладів. Втім, це саме по собі захоплююче і непросте хобі. Звичайно, є деякі спеціальні терміни, знання яких буде, безперечно, корисним, однак, найголовнішою частиною завдання є читання книги з наміром її проаналізувати.

Як вигадати персонажів у художній літературі

Сюжет і Персонаж - це два найголовніших елемента при написанні оповідання. Якщо ви любите писати короткі оповідання або новели, швидше за все, ідеї до вас приходять в самих незвичайних місцях - наприклад в душі, під час прогулянки по вулиці або під час покупок в магазині. Якщо ви слідували моїм попереднім радам, у вас завжди під рукою знайдеться щось, куди можна записати ідею - диктофон, мобільний телефон, в якому є диктофон або звичайний блокнот.

Як вигадати правдоподібний образ лиходія в художньому творі

Головний лиходій (мовою письменників - антагоніст) в будь-якому романі важливий так само, як і головний герой. Тому створення добре продуманого і правдоподібного негативного персонажа вкрай важливо для створення твору, яким будуть зачитуватися. Як же письменнику вдало придумати лиходія?

1.

Присвятіть достатньо часу створення образу лиходія.

Як дізнатися ISBN

Ця стаття може бути корисна для тих з нас, хто досі читає «справжні» книги. ISBN - це міжнародний стандартний номер книги. Я розповім, як дізнатися цей номер ваших книг. Цей номер є унікальним ідентифікатором книги.

1.

ISBN грає роль серійного номера книги. Завдяки цим номером організації, бібліотеки і звичайні люди можуть знайти книгу.

Як змусити себе читати розпочаті книги до кінця

Ви один з тих захоплюються людей, які мають звичку починати читати відразу кілька книг і не дочитувати жодну з них до кінця? Вам знайоме відчуття сорому, що виникає, коли Ви купуєте собі нову книгу, хоча знаєте, що вдома Вашого уваги до себе чекають ще три або чотири книги (чудові, треба помітити)? Чи не здається Вам, що стос книжок на тумбочці біля ліжка, які Ви давно збираєтеся дочитати, занадто висока?