Як відновити зроблені Полароїд пошкоджені фотографії


Якщо зроблена Полароїд фотографія виявляється пошкоджена (на ній з'явилися розриви, складки, плями від води і т.д.), то ситуація не надто приємна, оскільки такий фотоапарат не дозволяє зробити додаткові відбитки одного і того ж знімка. На жаль, неможливо безпосередньо відновити пошкоджену фотографію. Проте за допомогою сканера і ряду секретів цифрової обробки фотографій можна зробити копію, яка буде виглядати як новенька.

1.


Переконайтеся, що у вашого сканера встановлені відповідні налаштування зображення (кольорове або чорно-біле) і вибрано максимальний дозвіл сканування. У різних моделях настройки задаються по-різному, тому, якщо ви не впевнені, що зробили все правильно, зверніться до керівництва до вашого сканера.

2.


Відскануйте фотографію у файл у форматі JPG.

3.

Відкрийте програму редагування зображень і перезберегти файл під іншим ім'ям, щоб не довелося сканувати фотографію ще раз у випадку, якщо допустите помилку.

4.

Виберіть інструмент «Клонування» або «Штамп». Зазвичай вони знаходяться в панелі інструментів і позначаються невеликим значком відбитка.
{LikeAndRead}

5.

Встановіть вихідну для клонування крапку на галузі фотографії, яка схожа на те місце, яке ви намагаєтеся відновити. Наприклад, якщо фотографія порвана на чиїхось синіх джинсах, встановіть точку на непошкоджений ділянка цих джинсів. Дана ділянка має бути максимально схожий на область, яку ви збираєтеся відновити.

6.

Клацніть на відновлюваному місці. В результаті обрана вихідна область буде «закарбувала» у ремонтується ділянку.

7.

Повторюйте кроки 5 і 6, поки повністю не обробите всі підлягають відновленню ділянки.

8.

Надрукуйте фотографію, щоб переконатися, що результат вас задовольняє. Якщо після друку ви помітите помилки, їх можна буде виправити додатково.{/LikeAndRead}