Як вибрати цифровий SLR об'єктив


Перед вибором об'єктива для цифрової однооб'єктивної дзеркальної камери (dSLR) вам потрібно буде відповісти на кілька важливих питань. Що ви хочете робити з об'єктивом? Вам потрібен об'єктив з функцією наближення або простий об'єктив? Наскільки швидкої повинна бути лінза? Важливий критерій - ваш бюджет. Як тільки ви отримаєте відповіді на ці питання, вивчайте весь доступний асортимент об'єктивів.

1.


Визначтеся, як ви будете використовувати лінзи dSLR. Чи потрібен вам телеоб'єктив (з більшим, ніж звичайне, фокусною відстанню), який може наближати об'єкти, що знаходяться на відстані? Або ж ширококутний об'єктив (з більш коротким фокусною відстанню, ніж звичайний), що забезпечує такий широкий кут огляду, який ви захочете? Якщо ваша мета - макрозйомка, тоді задумайтеся про макро-об'єктиві.

2.


Вирішіть, який ви хочете об'єктив - з функцією наближення або простий. Об'єктив з функцією наближення (18-270 мм) забезпечує різне фокусна відстань. Простий-об'єктив (100 мм) дає фіксовану фокусну відстань, що може забезпечити більш чітке зображення.

3.

Виберіть швидкість об'єктива. Швидкість об'єктива заснована на розмірі діафрагми. Більше відкриття лінзи - більше попадання світла на сенсор камери. Швидкі об'єктиви дозволяють камері краще пристосуватися в умовах слабкого освітлення. Швидкі лінзи, як правило, дорожче.

4.

Розрахуйте свій бюджет. Ви знайдете об'єктиви в кожному ціновому діапазоні, а проте, більш дорогі об'єктиви оснащені кращою оптикою і додатковими функціями (в тому числі, стабілізацією зображення).
{LikeAndRead}

5.

Вивчіть якомога більше оглядів про об'єктив, який вибираєте. На багатьох сайтах можна знайти відгуки, як від професіоналів, так і від аматорів.
{/LikeAndRead}