Як вивести пляму від масляної фарби


Кажуть, що єдині гарантії, які дає життя - це смерть і податки, але якщо ви займаєтеся оформленням інтер'єру - вдома чи на роботі - ви знаєте, що є ще одна гарантія: якщо ви працюєте з масляною фарбою, пляма від неї обов'язково виявиться на вашій шкірі. Найчастіше щоб вивести пляму користуються скипидаром або іншими хімікатами. Але як не дивно є й інші засоби, і знаходяться вони в двох кроках від вас: в домашній аптечці або на кухні.

1.


Ретельно протріть шкіру вологими серветками для зняття фарби. Вони дуже ніжні і схожі на дитячі вологі серветки.

2.


Нехай фарба підсохне, потім потріть щіткою з водою і милом. Це хороший вибір для тих, у кого дуже чутлива шкіра, негативно реагує на хімікати і різкі подразники.

3.

Спробуйте засіб для чищення на цитрусової основі. Подібні засоби дуже популярні у механіків, професійних малярів та інших людей, що працюють з фарбою.

4.

Акуратно протріть забруднені місце уайтрспіритом, після чого ретельно потріть щіткою і водою з милом.
{LikeAndRead}

5.

Спробуйте лак або розріджувач фарби. Вивести фарбу у вас точно вийде, але швидше за все шкіру буде палити, тому після їх застосування помийте оброблене місце водою з м'яким милом. Якщо ви схильні до шкірних реакцій, що не застосовуйте цей спосіб.

6.

Спробуйте нанести ментолову мазь. Це охолоджуючий засіб містить у своєму складі терпентінное масло. Більше того, воно є заспокійливим засобом. Це безпечний і зручний спосіб.

7.

Нанесіть на шкіру майонез або інший жирний продукт, який є на вашій кухні. Завдяки маслу, що міститься в продуктах, фарба відійде і її можна буде зчистити. Якщо фарба не бажає отскребать, то спробуйте додати сіль і гарненько потерти.

8.

Візьміть оливкова або інше рослинне масло. Зробіть кашку з масла і солі і акуратно втирайте в забруднені фарбою місця. Потім помийте з водою і милом. Це видалить запах і залишки масла.

9.

Ви також можете запобігти цю проблему. Для цього перед тим, як почати працювати з фарбою, на відкриті ділянки шкіри нанесіть лосьйон для рук або кондиціонер для волосся. Це не врятує вас від капає фарби, але зате вивести ви зможете її набагато швидше і простіше.
{/LikeAndRead}