Як виглядати як панк


Одяг та аксесуари дозволяють виразити вашу індивідуальність і особистий стиль. Стиль «панк» межує з тим, що прийнято вважати нормальним і допустимим. Він немов повідомляє світові, що ви не конформіст, а незалежна особистість.

Одяг

1.


По-перше, вам слід носити високі черевики або кеди-конверси.

2. Носіть кілт, шкіряні або джинсові штани в обтяжку з футболкою, на якій зображена ваша улюблена панк-група або написані сміливі політичні затвердження.

3.


Доопрацювати свій одяг, розрізавши або розірвавши її, і скріпивши краї діри шпильками.

4.

Нанесіть завершальні штрихи, завдавши на одяг відбілювач або фарбу.

Аксесуари

1.

Щоб показати свою приналежність до стилю панк носите рвані ажурні панчохи, шиповані ремені, прикраси з металевими шипами, заклепками і кнопками.

2.

У проколоті мочки вух вставте безпечні шпильки, в якості медальйона носите армійський жетон, а замість браслетів - гумові кільця. Ви також можете повісити на шию бритвене лезо на ланцюжку, щоб надати образу різкості і небезпеки.

3.

Завершіть образ, надівши військову куртку.

Зачіска і макіяж

1.

Пофарбуйте волосся в яскраві відтінки, такі як червоний, оранжевий, синій, зелений чи фіолетовий, зробіть ірокез, поголіться наголо зовсім або частково. Також волосся можна освітлити, пофарбувати в колір «платиновий блондин» або зробіть їх чорними як смола.

2.

Підведіть очі чорним олівцем або тушшю для вій, використовуйте яскраві тіні, наносите їх прямо до брів.

3.

Користуйтеся яскраво-червоною помадою.
{/LikeAndRead}