Як виступати наживо


Шанс виступити «вживу» може викликати як емоційне збудження, так і приплив енергії. Те, що ви будете робити з цією енергією, допоможе визначити, наскільки ваш виступ є успішним, а також ймовірність того, що ви захочете повторити його знову, можливо, навіть почати кар'єру в цій області. Ось декілька порад про те, як краще виступати «живцем».

1.


Якщо ви нервуєте перед виступом, то це абсолютно нормально. Жоден виступ не матиме запаморочливого успіху, якщо виконавець не хвилюється взагалі.

2.


Ретельно прорепетируйте свій виступ заздалегідь, щоб знати його зміст назубок. Завдяки цьому у вас з'явиться чітке відчуття того, що ви робите, і як це можна зробити краще.

3.

Зосередьтеся на 1-2 глядачах в залі і зробіть вигляд, що ви звертаєтеся прямо до них. Це багатьом допомагає позбутися від шоку від того, що їх оцінює море незнайомих людей.

4.

Зробіть так, щоб початок вашого виступу було простим, покажіть публіці те, що у вас всередині. Людям подобаються виконавці, з якими вони можуть легко встановити контакт.
{LikeAndRead}

5.

Підживлюється енергією, що виходить від натовпу. Постарайтеся зробити так, щоб вся ця енергія заповнила ваш виступ.

6.

Подякуйте публіку і тих, хто організував цей виступ. Подяка допомагає залишити про себе гарне враження і збільшує шанси, що вас запросять знову.
{/LikeAndRead}