Як робити аватари, використовуючи Photoshop


Якщо ви проводите час в інтернеті, спілкуючись на різних форумах, в чатах і соціальних мережах, то ви знаєте, що таке аватари. Це маленькі зображення, з якими інтернет-спільнота ототожнює вас, коли ви залишаєте репліки на форумі або переписуєтеся в чаті. Найчастіше аватри мають певні розміри, це забезпечує їх сумісність з конкретним програмним забезпеченням. Якщо ви навчитеся користуватися кількома простими функціями програми Photoshop, то у вас завжди буде аватар на будь-який випадок.

1. Створення аватара онлайн. Такі можливості надаються деякими сайтами, розкиданими на просторах інтернету. Там можна застосувати різні ефекти, наприклад, змінити зачіску, очі, накласти інші шаблони. Ці аватари можна зберігати на комп'ютер і надалі редагувати.

2. Виберіть зображення для аватара. Це може бути зображення, знайдене в мережі чи ваше справжнє фото. Воно має бути у цифровому форматі, наприклад JPG, GIF, TIF або PNG, так його можна буде відкрити в Photoshop. Якщо у вас є віддруковане зображення, то його можна відсканувати і зберегти на комп'ютері.

3. Відкрийте цифрове зображення в Photoshop. Це можна зробити запустивши Photoshop і вибравши потрібний файл, або просто подвійним клацанням лівої кнопки миші на потрібному файлі.

4. Вирішіть, який розмір аватара вам потрібен. Розмір більшості аватарів не перевищує 100х100 точок. Потрібний розмір можна подивитися на форумі або в описі чат-програм.

5. Виділіть ціле зображення або його певну частину. Якщо вам потрібна певна частина, то виберіть інструмент «Рамка», виділіть потрібну область і обріжте її.

6. Змінюйте розмір аватара за допомогою меню «Зображення» -> «Розмір зображення». Задайте потрібний розмір і збережіть файл. Найпоширеніші формати аватарів - JPG або GIF. Завантажте аватар на різні сайти і чат-програми або в банк аватарів.
{/LikeAndRead}