Як робити крижані скульптури


Крижані скульптури гарні на вигляд і холодні на дотик. У вас можуть піти годинник на створення крижаної скульптури, але деякі майстри ланцюгової пили і шліфувальної машинки здатні створити її за десять хвилин. Для того, щоб виліпити ідеальну крижану скульптуру, необхідно багато практики і тренувань. Але ми вам покажемо, що є куди більш простий спосіб перетворити шматок льоду на витвір мистецтва.

1.


Придбайте багаторазову або ж одноразову форму для льоду.

2.


Ретельно вимийте її водою з милом.

3.

Помістіть форму для льоду в морозильну камеру, переконавшись, що вона лежить рівно. Налийте в неї рідину на ваш вибір, але не наповнюйте до самого верху, тому що рідина при замерзанні збільшується в об'ємі. При використанні дистильованої води скульптура вийде більш прозорою, ніж зі звичайної водопровідної води. Наповніть форму дистильованою водою і дайте їй постояти кілька годин або навіть цілу ніч перед тим, як поміщати в морозильну камеру.

4.

Форма повинна простояти в морозильній камері від 48 до 72 годин.
{LikeAndRead}

5.

Покладіть форму з льодом догори дном на плоску поверхню і залиште ненадовго. Якщо ви використовуєте одноразову форму для льоду, візьміть гострий ніж або лезо бритви і зніміть форму. Якщо ваша форма для льоду багаторазового використання, просто зніміть її, щоб звільнити скульптуру.

6.

Помістіть крижану скульптуру в великий пластиковий пакет і покладіть в морозильну камеру до того моменту, коли будете готові її використовувати і продемонструвати друзям.
{/LikeAndRead}