Як додати посилання до зображення


Додавання посилань до зображень на вашому сайті - це дуже хороший спосіб полегшити відвідувачам переміщення по ньому. Щоб вставити посилання, потрібно звернутися до HTML-коду. В результаті ваших зусиль ваш сайт стане зручнішим і цікавим для відвідувачів.

1.


Завантажте зображення на свій сайт. Щоб зробити це, вам потрібно буде слідувати інструкціям компанії, що надає вам послуги хостингу, або скористатися програмним забезпеченням для розробки сайтів. Коли розташуйте зображення в потрібних місцях, можна буде додавати HTML-код для створення посилань.

2.


Відкрийте HTML-редактор в програмі, яку ви використовуєте для роботи над своїм сайтом. Щоб внести зміни, натисніть кнопку "Редагувати HTML". Вставте цей код: . Сторінка2 - це та сторінка вашого сайту, на яку відвідувач повинен переходити за посиланням. Изображение.jpg - це ім'я файлу. Натисніть «Готово», щоб завантажити код.

3.

Перейдіть на сайт, щоб перевірити працездатність посилання. Залежно від того, яким хостингом ви користуєтеся, вам, можливо, доведеться використовувати інший код для створення посилання.

4.

Якщо ви користуєтеся спеціальною програмою для створення веб-сайтів на зразок Dreamweaver, пошукайте, як з її допомогою додати посилання до зображення - можливо, вам не доведеться редагувати HTML-код. Програми для візуального редагування веб-сайтів були спеціально розроблені для тих людей, які не знайомі з HTML і іншими комп'ютерними мовами.
{LikeAndRead}

5.

Перевірте посилання на своєму сайту, переконайтеся, що вони працюють. Непрацюючі посилання сильно дратують відвідувачів і цілком можуть стати причиною того, що багато з них залишать ваш сайт, навіть не подивившись, що на ньому є.
{/LikeAndRead}