Як зачистити коаксіальний кабель


Коаксіальний кабель є важливим елементом електронної інфраструктури. Наприклад, він використовується для передачі сигналів в комунікаційних системах, включаючи як супутникове, так і кабельне телебачення та радіо. Електронні сигнали проходять по центральному проводу, захищеного пластиковою оболонкою, яка не допускає їх спотворення. Зачистка коаксіальногокабелю зазвичай проводиться для встановлення коннектора. За наявності потрібних інструментів цю операцію виконати досить просто.

1.


За допомогою кусачок або садового ножа видаліть зовнішню оболонку кабелю. Тепер перед вами відкриються три інших захисних шари, що оточують центральний провідник: внутрішня пластикова оболонка (діелектрик) і двошарова екрануюча оболонка з алюмінієвої фольги і мідної обплетення. Відрізавши зовнішню оболонку, залиште 1,25 сантиметра фольги і обплетення.

2.


Загорніть відкрилися фольгу і обплетення на зовнішню оболонку. Ретельно розгладьте їх, щоб вони не сповзали. Це робиться для поєднання кабелю з коннектором.

3.

Встановіть глибину лез інструменту для видалення ізоляції з коаксіального кабелю. У цього інструменту є два рухливих леза, прикріплених до мерному повзунку. Два леза знаходяться на фіксованому відстані між собою, але їх глибина може змінюватися. Зовнішнє лезо встановіть врівень з провідником, але так, щоб воно з ним не стикалося. Визначте перетин кабелю і встановіть внутрішнє лезо врівень з внутрішнім краєм діелектрика.

4.

Відріжте діелектрик. До цього моменту центральний провідник повинен виступати на 0,6 сантиметра.
{LikeAndRead}

5.

Вставте зачищений кінець кабелю в конектор. Перевірте, щоб там не було ніяких зайвих зволікань і інших струмопровідних матеріалів, що з'єднують центральний провідник з мідної опліткою. Якщо такі виявляться, відразу ж видаліть їх перед наступним етапом.

6.

Пересуньте коннектор уздовж кабелю так, щоб його кінець виявився врівень з діелектриком. Різниця повинна становити не більше 0,15 сантиметра в обох напрямках. За допомогою обтискових щипців закріпіть коннектор на кабелі і, якщо необхідно, обріжте центральний провідник так, щоб він виступав за край коннектора не більше ніж на 0,5-0,6 сантиметра.

{/LikeAndRead}