Як захистити себе від зомбі


Чи будете ви готові, коли все навколо наповнять зомбі?

1.


Знайдіть притулок.

Відмінно, перше, про що ви подумали: «Я зроблю свій будинок зомбеустойчівим». Насправді, це досить дурна затія. Чим більше людей живе навколо вас, тим більше навколо буде зомбі. Так що, тільки якщо ви не живете на вершині гори, знайдіть собі притулок.

2.


Збирайте запаси.

Якщо ви не багатій, витрачайте всі вільні гроші на купівлю дешевих продуктів харчування і запасів чистої води. Якщо вам, щоб дістатися до свого притулку, треба йти пішки, приготуйте щось, у чому можна буде носити воду. Для продуктів запасіться великим рюкзаком. Тренуйтеся носити - це буде важко! Дістаньте армійські черевики і шкарпетки, а якщо буде можливість, то й інше обмундирування. Також вам знадобиться багатоцільовий армійський швейцарський ніж, мотузка, спальний мішок, компас, карта, ліхтарик і що-небудь для розпалювання вогню (примітка: розпалювати вогонь не рекомендується, оскільки ви відразу опинитеся в оточенні збіглися на нього зомбі). Також зберіть стільки найбільш часто вживаних лікарських препаратів, скільки зможете зберігати - малоймовірно, що коли ви підніметеся на ту гору, у когось з ваших супутників буде медичну освіту.

3.

Зброя!

Наявність у вас зброї гратиме вирішальне значення. Забудьте про зброю ближнього бою. Якщо ви опинитеся на відстані удару від зомбі, то, швидше за все, будете вже мертві. Ніж вам може знадобитися тільки для відкривання консервів. Купуйте будь-яку вогнепальну зброю на свій вибір (і побільше патронів до нього) і потренуйтеся стріляти з нього. Постарайтеся вибрати зброю, яке не буде занадто важким для вас, і яким буде зручно прицілюватися. І пам'ятайте: ЗАВЖДИ поціляйте У ГОЛОВУ - в іншому випадку можете вважати, що ні цілитеся нікуди.

4.

Пересування.

Вид транспорту, який ви виберете, залежить від того, звідки і куди ви прямуєте. Пам'ятайте, що якщо ви їдете на автомобілі, то з усіх боків навколо вас будуть натовпу зомбі. Так що перше, що вам потрібно буде зробити - дістатися до броньованого автомобіля. Вам також потрібно буде дістати карту і заздалегідь прийняти рішення, де ви будете зупинятися для заправки.

Якщо подорожуєте пішки:
- ніколи не подорожуйте поодинці!
- тримайтеся подалі від густонаселених районів, оскільки там буде набагато більше зомбі;
- щоб не привертати уваги зомбі, намагайтеся видавати якомога менше шуму;
- як би не було холодно, не розпалювати вогню!
- під час ночівлі хтось повинен стояти на посту.

Мотоцикл або велосипед - найкращий транспорт. Вони швидкі й маленькі. Проблема мотоцикла в тому, що йому потрібен бензин, і він видає гучний звук, а на велосипеді ви будете втомлюватися і не зможете проїхати так далеко. Постарайтеся зробити мудрий вибір.
{LikeAndRead}

5.

Коли доберетеся до притулку.

- Не залишайте його без крайньої на те необхідності.
- Якщо засоби масової інформації будуть недоступні, що не повертайтеся, поки не будете точно знати, що навколо безпечно! Якщо є сумніви, краще почекайте ще!
- Намагайтеся використовувати якомога менше запасів.
- Вбивайте (якомога тихіше) всіх зомбі, які будуть бродити в районі вашого притулку.{/LikeAndRead}