Як каструвати коня


Є набагато більше причин, щоб каструвати коня, ніж залишити його жеребцем. Кінський ринок вже наповнений жеребцями, яких використовують для розведення. Якщо у вас є чоловік кінь, то, швидше за все, його потрібно каструвати. Кастрування це проста процедура, після якої кінь відновиться швидко і легко, якщо слідувати вказівкам. Читайте далі, щоб дізнатися, як каструвати коней.

1.


Вирішіть, в якому віці ви хочете каструвати вашого коня. Коней каструють у віці 2 тижнів і в будь-який час після цього. Жеребці, як правило, більш агресивні, ніж мерини і більшість жеребців втрачають агресивність після кастрування.

2.


Приготуйте коня до операції. Проведіть дегельмінтизацію і зробіть всі необхідні щеплення. Здоровий кінь відновиться набагато швидше і ефективніше, ніж хворий. Також переконайтеся, що кінь привчена до ручного зверненням, щоб ніхто не постраждав травму під час процедури.

3.

Наведіть кінь до ветеринара або підготуйте місце для процедури у вашому сараї. Найкраще підійде рівна, відкрита площадка далеко від прямих сонячних променів. Під час операції кінь знаходиться в лежачому положенні, так що цемент не рекомендується. Після операції кінь повинен знаходитися в закритому приміщенні, наприклад у великій стайні або круглий загін, щоб кінь зміг оговтатися від наркозу.

4.

Ви повинні точно знати вага вашого коня, щоб йому ввели потрібну кількість транквілізатора і анестетика. Транквілізатор вводять першим, щоб заспокоїти коня. Анестетик вводять прямо перед початком операції. Якщо використовується загальний наркоз, то кінь буде знаходитися в лежачому положенні. Використовуйте ковдру, щоб захистити голову і очі, коли кінь ляже.
{LikeAndRead}

5.

ретельно промийте області мошонки перш, ніж зробити два розрізи. Витягніть яєчка з мошонки так, щоб було видно 8-10 см сім'яного канатика. За допомогою емаскулятора передаючи канатик приблизно на 60 секунд для того, щоб його перерізати. Збільште розрізи на мошонці і обріжте зайву тканину.

6.

Щодня промивайте цю область зі шланга. Акуратно витирайте рушником і наносите вазелін між задніми ногами, щоб запобігти роздратування. Чи не поливайте шлангом прямо на область розрізу, інакше може з'явитися подразнення.

7.

Щодня займайтеся з конем. Протягом 3-4 тижнів прогулюйтеся з ним 15 хвилин 2-3 рази на день. Після цього часу, можна виконувати звичні для коня фізичні навантаження.
{/LikeAndRead}