Як кататися на роликових ковзанах


Катання на роликових ковзанах може бути вправою для серцево-судинної системи, що вимагає зусиль, а також може допомогти збільшити силу ніг. Вміння кататися на роликах може бути корисним, якщо ви хочете пограти на відкритому повітрі в хокей на роликових ковзанах. Навчитися кататися на роликах нелегко, шишки і синці на тілі неминучі. Але, знаючи правильні техніки, ви можете зменшити кількість падінь і навчитися правильно кататися.

1.


Спочатку навчіться тримати рівновагу на роликах. Одягніть їх і станьте прямо, ноги поставте на ширині плечей. Потім зігніть коліна так, щоб верхня частина колін перебувала над центральною точкою роликів. Важливо при катанні зберігати зігнутими коліна. Але спина повинна бути прямою, тому що якщо ви сильно прогнеться, то можете втратити рівновагу.

2.


Навчіться правильно відштовхуватися на роликах. Тримайте одну ногу прямою попереду, а другу поверніть так, щоб вона дивилася в бік і була діагональною першої нозі. Потім перенесіть ваш вагу на передню ногу і зробіть поштовх вперед. При цьому ви повинні відірвати другу ногу від землі на 1-2 секунди. Потім поставте цю ногу вперед і вирівняйте її по відношенню до першої нозі.

3.

Повторіть попередній крок, змінюючи в цей раз ногу, яка знаходиться попереду, і яка дивіться в бік. Пам'ятайте, що коліна повинні бути зігнуті, а спина пряма.

4.

Спробуйте покататися задом наперед. Почніть з тієї ж позиції, що і в кроці 1, крім того, що обидві ноги повинні бути прямими. Потім відштовхніться пальцями ніг так, щоб задник роликів був направлений в сторону. Зробивши це, поверніть ноги у вихідне положення. Якщо ви все зробили правильно, то ви повинні намалювати роликами на землі щось на зразок букв «Cs». Повторюйте це, не зрушуючи з місця, щоб навчитися кататися задом наперед.
{LikeAndRead}

5.

Тепер навчитеся зупинятися на роликах. Щоб зупинитися, тримайте вашу слабку ногу (якщо ви правша, то ліву) так, щоб вона дивилася вперед. Поверніть свою сильну ногу (праву, якщо ви правша) так, щоб ролики перебували перпендикулярно слабкою нозі. Потім простягніть сильну ногу по землі. Тертя, що виникло від цього, зупинить ролики. Цей прийом часто називають «T-stop», так як при цьому ступні ваших ніг утворюють літеру «т».{/LikeAndRead}